تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 408
فرگوسن-آرسنال-و-رئال-مادرید-را-برای-جذب-رونالدو-شکست-دادیم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی پیشین منچستریونایتد فاش کرده این تیم برای جذب کریستیانو رونالدو موفق به شکست آرسنال و رئال مادرید شده است.

به گزارش وبسایت نود، سر الکس فرگوسن که در سال ۲۰۰۳ موفق شد کریستیانو رونالدو ۱۸ ساله را از اسپورتینگ لیسبون جذب کند در مصاحبه با فرانس فوتبال به مناسبت به کسب پنجمین توپ طلای این بازیکن درباره نحوه جذب او و فروشش به رئال مادرید در سال ۲۰۰۹ صحبت کرده است.

فرگوسن به نشریه فرانس فوتبال گفته:

من با رونالدو و ژرس مندس صحبت کردم تا کارهای انتقال او را انجام دهیم. مندس گفت باید عجله کینم چون آرسنال و رئال مادرید هم به دنبال جذب رونالدو هستند. از کریستیانو خواستم که ما را انتخاب کند. او گفت باید با مادرش در این مورد صحبت کند.

براساس توافقی که صورت گرفت، قرار شد رونالدو به تدریج وارد ترکیب تیم شود و فکر می کنم مادرش و مندس تحت تاثیر این موضوع قرار گرفتند. ما برای جا افتادن او در باشگاه برنامه مشخصی داشتیم.

رامون کالدرون به دنبال پیروزی در انتخابات ریاست رئال بود و از وعده جذب رونالدو برای رای جمع کردن استفاده کرد که بنظر من این کار درستی نبود. در نهایت پرز در سال ۲۰۰۹ رییس رئال شد و ما توانستیم مذاکرات بهتری با او انجام دهیم. رفتار مندس استثنایی بود. او از سود مالی خودش گذشت تا بازیکنش بتواند به خواسته اش برسد.

۲۰۳۱

   #رونالدو #رئال مادرید #آرسنال #کریستیانو رونالدو #برنامه نود #انتخابات

محتوای خبر «فرگوسن: آرسنال و رئال مادرید را برای جذب رونالدو شکست دادیم» را در سایت «برنامه نود» ببینید