تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 374
n82756192-72038387.jpg

به گزارش روز جمعه ایرنا از فدراسیون تیراندازی، مه لقا جام بزرگ بعد از پایان مسابقات تفنگ بادی بانوان در محل واکوسایتاما ژاپن گفت: مدتی مصدوم بودم و در رقابت های برون مرزی حضور نداشتم . همین فاصله با حریفان در ژاپن کار را برایم سخت کرد اما از این شکست، پیروزی خواهم ساخت و برای حضور در میادین بعدی با آمادگی بیشتر پا به عرصه مسابقات می گذارم.
وی در ادامه افزود: با این تفاسیر عملکردم می توانست بهتر باشد . در بازگشت به تهران با نظر کادر فنی تمرینات خود را ادامه می دهم و برای موفقیت در جاکارتا از هیچ کوششی کوتاهی نخواهم کرد .
الهه احمدیی دارنده عنوان ششمی المپیک های لندن و ریو، پس از حذف از رقابت های تیراندازی قهرمانی آسیا گفت: مشکل اصلی من در تمرکز و حفظ آرامش است زیرا
از نظر فنی مشکلی ندارم.
وی ادامه داد: سطح این دوره از رقابت ها با توجه به حضور قهرمانان جهان که در آسیا تیر می زنند، بسیار بالا بود. می توانستم بهتر از این باشم اما نشد. در بازگشت به کشور باید روی مسایل روحی و روانی تمرکز کنم تا این مساله برای همیشه حل شود.
احمدی در پایان خاطر نشان کرد: با برنامه ریزی در مسابقات آینده، عملکرد بهتری را به نمایش خواهم گذاشت تا برای کشورم افتخار آفرینی کنم .
دهمین دوره رقابت های سلاح های بادی تیراندازی قهرمانی آسیا از امروز (جمعه) با حضور 407 ورزشکار از 27 کشور در شهر واکوسایتاما ژاپن آغاز شده است و ایران با 24 تیرانداز در دو بخش زنان و مردان و دو رشته تفنگ و تپانچه در این رقابت ها شرکت کرده است .
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایراو جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnapvarzesh@ همراه شوید .
ورزشی ** 1828 ** 1569
تنظیم کننده : خدیجه روزبهانی ** انتشار: علی حبیبی

انتهای پیام /*

   #ژاپن #تیراندازی #تلگرام #لندن #المپیک

محتوای خبر «تیرانداز المپیکی ایران: مصدومیتم مانع از عملکرد بهترم در ژاپن شد» را در سایت «ایرنا» ببینید