تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: یکسری از باشگاه ها بازیکنان ما را هوایی کرده اند، اما آنها بدانند ما به هیچ بازیکنی اجازه جدایی نخواهیم داد.

مهدی تارتار در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد جدایی برخی از بازیکنان تیمش از جمله مایکل اومانیا در نیم فصل به خاطر مشکلات مالی، اظهار داشت: ما در نیم فصل نه به اومانیا و نه هیچ بازیکن دیگری اجازه جدایی نخواهیم داد، مگر اینکه بازیکنی را خودمان در لیست فروش قرار دهیم. البته منکر این نمی شوم که مشکلات مالی در تیم مان وجود دارد، اما با توجه به صحبت هایی که با مسئولان داشتیم آنها قول داده اند تا پایان این هفته مشکلات را برطرف کنند. در این میان یکسری از باشگاه ها هم با تماس با بازیکنان ما آنها را هوایی کرده اند.

وی در پاسخ به این پرسش که گفته می شود اومانیا تا اینجای فصل حتی یک ریال هم دریافتی از باشگاه پارس جنوبی جم نداشته است، تأکید کرد: حقیقت این است که مایکل بعد از آغاز فصل به تیم ما اضافه شد و در دو مقطع برای همراهی تیم ملی کاستاریکا در مرحله مقدماتی جام جهانی از ما جدا شد. با توجه به این مسئله او پاسپورت خود را دیر در اختیار باشگاه قرار داد تا برایش افتتاح حساب کنند. البته مشکل تأخیری هم که در پرداخت پول اومانیا به وجود آمده است، ان شاءالله در این هفته برطرف خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی در واکنش به این موضوع که گویا تیمش چند هفته ای است وارد یک بحران خود ساخته شده و ممکن است همین موضوع آنها را از بالای جدول دور کند، یادآور شد: ان شاءالله که این اتفاق رخ نمی دهد و مسئولان زحمتکش تیم بتوانند به مشکلات رسیدگی کنند. تیم ما دو سال است که تأسیس شده و در همین مدت کوتاه توانسته خودش را به یکی از مدعیان قهرمانی تبدیل کند. این در شرایطی است بود که مسئولان در ابتدای فصل هزینه زیادی کردند تا استادیوم تختی جم بتواند در لیگ برتر میزبانی کند. به اعتقاد من دولت باید در یکسری از سیاست ها و قانون گذاری های خود تجدیدنظر کند. وقتی تیم هایی چون سپاهان، ذوب آهن، پرسپولیس و استقلال به نوعی از سوی دولت حمایت می شوند، چرا دولت اجازه نمی دهد تیم های نفتی مورد حمایت مالی قرار بگیرند؟

تارتار در این باره خاطرنشان کرد: به نظر من باید قانونی اصلاح شده و اجازه ندهند تیم خوب پارس به سرنوشت تیم هایی چون شاهین بوشهر دچار شود. چرا استان بزرگی چون بوشهر نتواند در لیگ برتر و لیگ یک تیم داشته باشد؟ ما که یک باشگاه نفتی هستیم چرا نباید با قانونی که دولت گذاشته مورد حمایت مالی قرار بگیریم؟ مردم فوتبالدوست استان بوشهر این حق را دارند که یک تیم در لیگ برتر داشته باشند. امیدوارم مسئولان قانونگذار در قوانینی که گذاشته اند تجدیدنظر کرده و راه حل مناسبی برای کمک به تیم ما پیدا کنند.

وی در ادامه با تمجید از اعضای هیئت مدیره باشگاه پارس جنوبی تصریح کرد: آقایان یوسفی، رضاییان و جهانی واقعاً در این چند ماه تلاش زیادی کرده اند تا باشگاه کمترین مشکلات را داشته باشد و جا دارد از آنها تشکر کنم. امیدواریم در نیم فصل هم بتوانیم پاداش ها و 20 درصد از قرارداد بازیکنان را به آنها پرداخت کنیم تا در نیم فصل دوم بدون دغدغه به کارمان ادامه دهیم.

سرمربی پارس جنوبی در مورد برنامه های تیمش در نیم فصل دوم و همچنین هدف نهایی این تیم در لیگ برتر اضافه کرد: ما قطعاً در خط حمله تیم مان را تقویت خواهیم کرد، چرا که از نظر تعداد بازیکن هم با مشکل مواجه هستیم و در مواقعی که بازیکن مصدوم و محروم داریم با مشکل کمبود مهره مواجه می شویم. ما فصل را برای بقا در لیگ آغاز کردیم. در حال حاضر هم فقط یک تک امتیاز نیاز داریم تا به هدف اول خود برسیم. با توجه به شرایط خوبی که در جدول داریم برای کسب سهمیه هم تلاش خواهیم کرد.

انتهای پیام/

   #پارس جنوبی #لیگ برتر #پارس جنوبی جم #پرسپولیس #استقلال #استان بوشهر #جام جهانی