تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 212
امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به اعلام به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی توسط دولت آمریکا، گفت: رییس جمهور دیوانه آمریکا بداند اگر قرار بود تا ۲۵ سال آینده رژیم صهیونیستی از روی زمین محو شود با این عمل آن ها در سال های کمتر این وعده تحقق پیدا خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز، حجت الاسلام والمسلمین سید مجتبی میردامادی، در خطبه های این هفته نماز سیاسی و عبادی جمعه اصفهان، اظهار کرد: کلید حل تمام مشکلات اجتماعی، زندگی و فردی تقوا است.

امام جمعه موقت اصفهان، یکی از کمبودهای امروز را نازل نشدن باران رحمت عنوان کرد و افزود: حضرت نوح فرموده اند استغفارکنید تا بارش باران به صورت شبانه روزی برای شما رخ دهد.

* مشکلات اقتصادی امروز در جامعه محسوس است

حجت الاسلام میردامادی، با بیان اینکه مشکلات اقتصادی امروز در جامعه محسوس است، گفت: مسئولان به جای برخی از صحبت ها و جناح بازی ها بیایند واقعاً باخدا ارتباط برقرار کنند و از خداوند بخواهند تا به آن ها در حل مشکلات اقتصادی کمکشان کند.

امام جمعه موقت اصفهان خشکی رودخانه زاینده رود را مسئله ای عنوان کرد که دل انسان به خاطر آن می سوزد.

* توانمندی بالای دفاعی کشور جرأت شلیک دنیای کفر علیه مان را گرفته است

وی در ادامه با بیان اینکه اسلام و انقلاب اسلامی به سبب تبعیت از قرآن پیروز شده است، گفت: امام راحل و رهبر معظم انقلاب تابع قرآن بوده و هستند؛ اگر امروز دنیای کفر جرأت شلیکی علیه ما را ندارد، به دلیل عمل کردن امت ما به دستور قرآن است که فرموده آن قدر ازنظر نظامی و سلاح های دفاعی قوی بشوید که دشمنان خدا از تجاوز به شما بترسند.

حجت الاسلام میردامادی، لطف خدا را همواره یاور رزمندگان جبهه مقاومت در پیروزی این جبهه علیه جبهه استکبار، ترور و تکفیر عنوان و تصریح کرد: رییس جمهور دیوانه آمریکا که قبله اول مسلمانان و محل معراج پیامبر اسلام (ص) را پایتخت یک مشت انسان های ظالم، مزدور و نجس بکند، بداند اگر قرار بود تا 25 سال آینده رژیم صهیونیستی از روی زمین محو شود با این عمل آن ها در سال های کمتر این وعده تحقق پیدا خواهد کرد.

* بر باد رفتن نقشه های شوم آمریکا و رژیم منحوس صهیونیستی در منطقه غرب آسیا

امام جمعه موقت اصفهان، با اشاره به شکست های متعدد آمریکا و رژیم منحوس صهیونیستی در منطقه غرب آسیا، تصریح کرد: نقشه های شوم آن ها با پیروزی جبهه مقاومت بر باد رفت و رفتارهای اخیر آن ها دست و پا زدن های مذبوحانه آن هاست که بدانید به فضل الهی در این مسائل اخیر نیز شکست خواهند خورد.

وی با بیان اینکه آن ها دروغین مدعی حقوق بشر و دموکراسی هستند، اظهار کرد: آن ها به ناحق کشور فلسطین را تصرف و ملتی مظلوم را آواره کردند.

* سیلی اسلام، آمریکا و رژیم صهیونیستی را ذلیل می کند

حجت الاسلام میردامادی با بیان اینکه شاید در جنگ شش روزه توانستند بر اعراب پیروز شوند ، خاطرنشان کرد: آن جنگ، جنگ آن ها با اعراب بود ولی امروز مقابله اسلام با آمریکا و رژیم صهیونیستی است و مطمئن باشند امروز آن چنان سیلی خواهند خورد که ذلیلشان خواهد کرد.

انتهای پیام/ پ

   #مشکلات اقتصادی #قرآن #اصفهان #نقشه #پایتخت #رییس جمهور #رهبر معظم انقلاب #انقلاب اسلامی #بارش باران #حقوق بشر

محتوای خبر «ترامپ دیوانه بداند اضمحلال رژیم صهیونیستی سریع تر رخ خواهد داد» را در سایت «صاحب نیوز» ببینید