تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
نیسان پاترول هم به Forza 7 آمد!

کافیست که کمی عاشق بازی های ماشینی و مسابقه ای باشید؛ آن وقت است که با شنیدن خبر عرضه ی پکیج جدید با ماشین های بی نظیر فورتزا ۷ حاضرید ساعت ها وقت بگذارید و از آن لذت ببرید!

به تازگی پکیج جدیدی به نام Doritos Car Pack از ماشین های جذاب برای فورتزا تهیه شده است. از خودروهای جذاب این پکیج می توانیم به نیسان سافاری مدل ۱۹۸۵ اشاره کنیم. این خودرو که در بازار کشورمان به اسم نیسان پاترول معرفی شد، در بازار ژاپن با نام سافاری (Safari) به فروش رفت. درحقیقت نیسان سافاری، همان خودرویی که بسیاری از ما هنوز که هنوزه آن را با شنامسنامه پاترول در کوچه پس کوچه های شهر می بینیم و بعضی از ما خاطرات قشنگی را درکنار آن رقم زده ایم!

در ادامه کلیپی را برایتان آماده کرده ایم که خودروهای پکیج Doritos فورتزا ۷ را می توانید ببینید.

دوریتوس (Doritos) نام یکی از برندهای چیپس آمریکا است که در سال ۱۹۶۴ برای اولین بار معرفی شد و امروزه برای خود طرفدار زیادی دارد. پکیج جدید اضافه شده در بازی فورتزا ۷ هم به همین نام است. در این پکیج شاهد اضافه شدن ۷ خودروی هیجان انگیز هستیم که شامل این مدل ها می شود:

  • ۲۰۱۸ Porsche Cayenne Turbo
  • ۲۰۱۸ Jeep Grand Cherokee Trackhawk
  • ۱۹۶۲ Porsche 804
  • ۱۹۳۹ BMW 328
  • ۱۹۵۵ Chevrolet 150 Utility Sedan
  • ۱۹۸۵ Nissan Safari
  • ۱۹۲۶ Bugatti Type 35

البته شنیدن نام جیپ گرندچروکی در بازی مسابقه ای مثل فورتزا جای تعجب دارد! چراکه وقتی اسم بازی های مسابقه ای به گوشمان می خورد، ناخودآگاه به یاد خودروهای اسپرت، سوپراسپرت یا لااقل سدان های قدرتمند می افتیم. حالا این بار نوبت یک SUV آمریکایی می رسد که در بازی هیجان انگیز Forza 7 حاضر شده است. شنیدن اسم گرندچروکی همان قدر تعجب داشت که در ابتدای متن به نیسان سافاری (پاترول) اشاره کردیم!

پورشه کاین توربو مدل ۲۰۱۸ هم سومین خودروی آفرود هیجان انگیزی است که در این پکیج جدید می بینیم. در کنار این خودروها شنیدن نام ماشین هایی مثل بوگاتی تیپ ۳۵ مدل ۱۹۲۶، بی ام و ۳۲۸ مدل ۱۹۳۹ و پورشه ۸۰۴ مدل ۱۹۶۲ هم بسیار مهیج و وسوسه انگیز است.

سری بازی های فورتزا برای پلت فرم های XBOX360، XBOX1 و ویندوز ۱۰ عرضه می شوند. درحال حاضر فورتزا ۷ جدیدترین نسخه از این سری بازی های هیجان انگیز مسابقه ای است. فورتزا اولین بار در سال ۲۰۰۵ عرضه شد و مایکروسافت نسخه ی فورتزا موتوراسپرت ۷ را در تاریخ ۳ اکتبر امسال روانه ی بازار کرد.

منبع:

   #نیسان #ژاپن #ویندوز ۱۰ #ویندوز #خودرو

محتوای خبر «نیسان پاترول هم به Forza 7 آمد!» را در سایت «دیجی کالا» ببینید