تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 253

رضا ترابیان درخصوص پیروزی تیم پرسپولیس مقابل سیپدرود رشت گفت: پرسپولیس امسال از نظر نتیجه شرایط بهتری نسبت به سال های قبل دارد.

رضا ترابیان درخصوص پیروزی تیم پرسپولیس مقابل سیپدرود رشت گفت:

پرسپولیس امسال از نظر نتیجه شرایط بهتری نسبت به سال های قبل دارد و به ثبات تاکتیکی رسیده است. با اینکه امسال طارمی را در اختیار نداشتیم اما خط حمله پرسپولیس کم ایراد بوده و خط دفاع هم تقویت شده است. با نبودن طارمی در خط حمله علیپور و منشا به خوبی جای او را پر کردند و تیم امسال از نظر ثبات شرایط بهتری دارد. یک مربی با تجربه هم بالای سر تیم است. درباره بازی امروز هم باید بگویم که بازی خیلی سخت بود چرا که پرسپولیس با یک تیم انتهای جدول در شهر خودش بازی داشت. آنها به دنبال ۳ امتیاز بازی بودند اما بازیکنان پرسپولیس نبض بازی را در اختیار گرفتند و به نظرم دیروز همه چیز خوب بود.

وی درباره عملکرد خط حمله پرسپولیس تصریح کرد:

با رفتن طارمی ضربه بزرگی به خط حمله پرسپولیس وارد شد اما منشا توانست جای او را پر کند اما باید قبول کرد که در نبود طارمی منشا و علیپور جانشین و پشتیبان ندارند. از طرفی در نیم فصل دوم شرایط سخت تر هم خواهد شد و احتمال مصدومیت بازیکنان وجود دارد که شاید این مسئله به پرسپولیس ضربه بزند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا این تیم می تواند روند خوب خود را ادامه دهد یا نه، گفت:

به هر حال توقعات از پرسپولیس بالا رفته و مردم توقع دارند. من فکر نمی کنم پرسپولیس به مشکل بخورد چرا که با بازگشت طارمی شرایط هم بهتر خواهد شد. به نظرم این فصل پرسپولیس قهرمان خواهد شد و الان هم شاهد هستیم که به خوبی از رقبایش فاصله گرفته است.

ترابیان درباره تمدید قرارداد برانکو هم اظهار داشت:

این موضوع قطعاً به سود پرسپولیس است چرا که او تیم را شناخته و با جزئیات و استخوان بندی پرسپولیس آشنا است. برانکو با فرهنگ ایران اخت شده و تیم خوبی را در این ۲-۳ سال ساخته است به نظر من اگر قرار باشد در کادر فنی پرسپولیس تغییری ایجاد شود این تیم ضربه خواهد خورد. یک مربی موفق می تواند طی پنج سال تیم را به جایی که شایسته است برساند. حیف است که برانکو در این شرایط برود و قطعاً جایگزینی بهتر از او برای پرسپولیس در این شرایط وجود ندارد.

وی درباره قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا ادامه داد:

به نظر من قرعه پرسپولیس سخت است و نباید اجازه داد شرایط سال گذشته تکرار شود. البته امسال پرسپولیس در زمین خودش بازی می کند و از حمایت هواداران برخوردار است که این موضوع به سود تیم خواهد بود. استفاده از حمایت هواداران یک امتیاز بزرگ است و معقدم پرسپولیس فصل گذشته از بازی های بیرون از خانه ضربات زیادی خورد..

   #پرسپولیس #طارمی #برانکو #لیگ قهرمانان آسیا #لیگ قهرمانان #باشگاه پرسپولیس

محتوای خبر «این فصل پرسپولیس قهرمان خواهد شد ؛ قرعه پرسپولیس سخت است ؛ کسی شایسته جایگزینی برانکو نیست !» را در سایت «روز نو» ببینید