تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 194
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: محور پونل ـ خلخال در استان گیلان به علت بارش سنگین برف و کولاک و ریزش بهمن مسدود شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور، اظهار داشت: در حال حاضر در محورهای درگز ـ قوچان و کاشمر ـ سبزوار در استان خراسان رضوی و همچنین محورهای توسکستان و خوش ییلاق در استان گلستان بارش برف جریان دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به بارش باران در اکثر محورهای استان مازندران و گلستان پرداخت و گفت: در محور مشهد ـ نیشابور در خراسان رضوی نیز باران می بارد.

وی اعلام کرد: در حال حاضر تردد در محورهای اسالم ـ خلخال در استان اردبیل و شاهرود ـ آزادشهر در استان سمنان فقط با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

این مقام ارشد راهور ناجا به ترافیک موجود در محورهای مواصلاتی پرداخت و اعلام کرد: در حال حاضر ترافیک در شمال به جنوب محور کرج ـ چالوس محدوده دزدبن و سد کرج و شمال به جنوب محور هراز محدوده پلیس راه آمل و نارنجستان تا تونل شماره یک و همچنین شمال به جنوب محور فیروزکوه محدوده سرخ کلا نیمه سنگین است.

سرهنگ رحمانی به یک طرفه شدن محور چالوس در بعدازظهر امروز اشاره و اظهار داشت: تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت 13 تا 24 امروز 17 آذر از کرج به مرزن آباد ممنوع بوده و از ساعت 16 الی 24 محدوده مرزن آباد به کرج یکطرفه خواهد شد.

وی اضافه کرد: از ساعت 13 الی 24 امروز 17 آذر تردد انواع وسیله نقلیه از رودهن به آمل ممنوع بوده و از ساعت 15 الی 24 از آب اسک به سمت رودهن یک طرفه خواهد شد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا خاطرنشان کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

سرهنگ رحمانی اعلام کرد: محور پونل ـ خلخال در استان گیلان به علت بارش سنگین برف و کولاک و ریزش بهمن مسدود شده است.

منبع: فارس

   #آمل #گلستان #گیلان #خراسان #ریزش بهمن #بارش سنگین برف #مشهد #بارش باران #اردبیل #محور هراز

محتوای خبر «آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور» را در سایت «دانا» ببینید