تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 405
خبرگزاری تسنیم: رئیس کهکشانی ها به شایعه پیوستن مهاجم برزیلی پاری سن ژرمن به سفیدپوشان مادرید دامن زد.

فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید پس از مراسم اهدای توپ طلای فرانس فوتبال به رونالدو در پاریس، گفت و گویی با رادیو لارگروی اسپانیا انجام داد و در آن درباره شایعه پیوستن نیمار به رئال مادرید صحبت کرد، بازیکنی که تابستان امسال با قراردادی 222 میلیون یورویی از بارسلونا به پاری سن ژرمن پیوست اما در همین فصل اول حضورش در پارک دو پرنس شایعاتی درباره احتمال پیوستنش به کهکشانی ها منتشر شده است.

او در پاسخ به این سؤال که آیا فکر می کند کسی می تواند به سلطه رونالدو و لیونل مسی – دو بازیکنی که در 10 سال اخیر تمامی توپ های طلا را میان خودشان تقسیم کرده اند – پایان دهد، گفت: خیلی سخت است که بازیکنی بتواند به پیشتازی کریستیانو و مسی پایان دهد.

پرس سپس به نیمار که امسال پس از رونالدو و مسی، بیشترین آراء را برای کسب توپ طلا دریافت کرد، اشاره و ادعا کرد که اگر او شاید بتواند روزی توپ طلا را از چنگ رقبای پرتغالی و آرژانتینی اش درآورد.

رئیس باشگاه رئال مادرید افزود: نیمار اگر در رئال مادرید بود شانس بیشتری برای کسب توپ طلا داشت. رئال مادرید باشگاهی است که به یک بازیکن بزرگ آنچه را برای بردن چنین جایزه ای نیاز دارد، می دهد و تمام دنیا می دانند که من می خواستم با نیمار قرارداد ببندم.

پرس در پایان درباره اینکه آیا برنامه ای برای خرید هم تیمی فرانسوی نیمار، کایلیان امباپه دارد یا خیر هم عنوان کرد: امباپه فقط 18 سال سن دارد. ما می گذاریم او پیشرفت کند و بعد ببینیم که به کجا می رسد.

   #رئال مادرید #نیمار #رونالدو #پاری سن ژرمن #شایعه #رادیو #لیونل مسی #بارسلونا

محتوای خبر «اعتراف رئال مادرید به تمایل برای جذب نیمار» را در سایت «برترین ها» ببینید