تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 298
ما موشک داریم و موشک هم می سازیم/باید مسلح و مقتدر باشیم خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: ما موشک داریم و موشک هم می سازیم و تا جایی که بتوانیم برد آن را افزایش می دهیم.

به گزارش خبرگزاری موج، آیت الله سید احمد خاتمی در خطبه های نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه علی (ع) در جامعه زمان خود تنها ماند، خطاب به نمازگزاران اظهار کرد: باید به این شعار مکتبی شما، آفرین گفت؛ گاهی برخی از شعارهایی که مطرح می شود، ظرفیت محور یک کتاب قرار گرفتن را دارند، از جمله همین شعار "ما اهل کوفه نیستیم، علی تنها بماند".

وی افزود: در دنیای امروز که گرگ های مستکبر زیادی وجود دارد، نمی توان مسلح نبود. باید مسلح و مقتدر باشیم، اما این مقتدر بودن ما با مقتدر بودن آنان متفاوت است، اقتدار آنان برای تجاوزگری است، اما اقتدار ما برای بازدارندگی است.

خاتمی تصریح کرد: ما موشک داریم و موشک هم می سازیم و تا جایی که بتوانیم برد آن را افزایش می دهیم. تا هزاران کیلومتر هم افزایشش می دهیم تا خواب را از چشمان کاخ سفیدنشینان بگیریم.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه ما بمب اتمی نمی سازیم چون پیامبر ما را از ساخت سلاح کشتار جمعی منع کرده است، گفت: جدای از ساخت بمب اتمی که از آن صرف نظر کرده ایم، به خواست خدا در عرصه فناوری موشکی به حرکت خود ادامه می دهیم تا اگر روزی دیوانه ای به اسم رژیم صهیونیستی هوس کاری کند، تل آویو و حیفا را با خاک یکسان کنیم.

   #نماز جمعه #خاتمی #احمد خاتمی

محتوای خبر «ما موشک داریم و موشک هم می سازیم/باید مسلح و مقتدر باشیم» را در سایت «خبرگزاری موج» ببینید