تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 178

به گزارش خبرگزاری شبستان از همدان، منیژه حیدرپور، مسئول بخش آرای مردمی بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در جمع خبرنگاران گفت: همه ساله در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان برگه های نظرسنجی مختص هر نمایش تهیه شده و در بدو ورود در اختیار تماشاگران قرار گرفته می شود.

وی افزود: تماشاچیان بر اساس رضایتمندی خود از نمایش، برگه خود را در صندوق تعبیه شده در قسمت «خوب»، «متوسط» و «ضعیف» می اندازند و آن نمایش از دیدگاه آرای مردمی تجلیل می شود.

مسئول بخش آرای مردمی بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان عنوان کرد: بعد از جمع آوری آرای نهایی در آخرین سانس های جشنواره، برگه های نظرسنجی شمارش و درصدگیری می شود.

حیدرپوربا بیان اینکه نمایشی که بیشترین آرای مخاطبان را به خود اختصاص دهد به عنوان نمایش برتر از دیدگاه مردم معرفی خواهد شد، عنوان کرد: در این بخش از سه نمایش کودک، نوجوان و بین الملل تجلیل خواهد شد.

وی با بیان اینکه یکی از مهم ترین بخش هایی که در جشنواره امسال تلاش می کنیم پررونق برگزار شود ، بخش نظر سنجی مردمی است، اظهار کرد: این جشنواره استانداردترین جشنواره کشور است و شبیه جشنواره های اروپایی برگزار می شود، یعنی فرایند اجراها به جشنواره می آیند.

پایان پیام/155
ضمیمه :

   #جشنواره بین المللی

محتوای خبر «نمایش برتر از دیدگاه تماشاگران در جشنواره تئاترکودک تجلیل می شود» را در سایت «شبستان» ببینید