تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
img

معاون وزیر ورزش می گوید برای مقابله با عربستانی ها کنار فدراسیون فوتبال هستند.

به گزارش خبرآنلاین؛ محمدرضا داورزنی درباره ماجراهای وزنه برداری و همینطور برگزاری بازی های ایران و تیم های عربستانی در کشور ثالث توضیحات تازه ای می دهد. خلاصه از حرفهای او را در زیر می خوانید؛

*همه اقداماتی که باید اتفاق بیفتد دوستان در فدراسیون وزنه برداری هم به IOC هم به فدراسیون بین المللی وزنه برداری و حتی به دادگاه بین المللی ورزش بحث ها را پیگیری خواهند کرد و وزارت ورزش هم در کنار فدراسیون خواهد بود که از حق بچه ها دفاع کند به ویژه قهرمان ارزشمند بهداد سلیمی که انصافاً این دو اتفاق چون پشت سر هم افتاده هم در المپیک ریو در حق او احجاف شد و هم در جام جهانی.

*نه تنها در وزنه برداری بلکه در خیلی از رشته های ورزشی ما با این نوع لابی های های پشت پرده و بحث های مختلف دیگر مواجه هستیم و طبیعی است ما هم بایست به قوانین احترام بگذاریم و از آن طرف در بعضی از رشته ها داوران رای می دهند، پس وقتی آنها رأی می دهند نظر شما به تصمیمات آنهاست. وقتی هیأت ژوری سه چراغ سفید می دهد بعد رأی برمی گردد و در شرایط دیگری نگاه می کنید می بینید که همین شرایط برای ورزشکار دیگری اتفاق می افتد باز رأی چیز دیگری می شود؛ این اختلاف رأی ها باعث می شود که شبهه ای به وجود بیاورد که یک دست پنهان دیگری تعیین و تکلیف می کندو ما همین بحث ها را در فدراسیون وزنه برداری دنبال خواهیم کرد.از آنجایی که لازم باشد چه دستگاه دیپلماسی و چه وزارت ورزش در کنار فدراسیون خواهند بود که خدای ناکرده در حق کسی اجحاف نشده باشد.

*درباره میزبانی کشور ثالث از بازی های فوتبال ایران و عربستان… ببینید آن چیزی که اتفاق افتاده و دنبال شده و هنوز به شکل رسمی اعلام نشده در نشست ها و جلساتی که دوستان آقای تاج و همکارانشان با ای اف سی و کمیته مربوطه داشتند تا این بحث در جلسه هیأت رئیسه رأی قطعی صادر بشود ولی وزارت ورزش کنار تمام قد در کنار فدراسیون فوتبال خواهد بود که بتواند از حق ایران دفاع کند.

*کشور ما کشوری کاملاً امن است و از طرفی نکته دیگر برای ای اف سی مارکتینگ ای اف سی یکی از پارامترهای جدی است و اینکه این میزبانی ها در کشورخودشان انجام می گیرد بیشتر به خاطر این بود که می شود گفت که درآمد ای اف سی را کاهش می یابد، از یک طرف دیگر هم دوستان ما در فدراسیون فوتبال پیگیر هستند تا به حق مان برسیم. هر کشور باید در کشور خودش میزبانی را انجام بدهد این یکی از نکات مهمی است که وزارت ورزش هم در کنار فدراسیون فوتبال خواهد بود ان شاءالله که ما بتوانیم این میزبانی را در کشور خودمان داشته باشیم و همه ما دنبال این هستیم که این اتفاق بیفتد.

انتهای پیام

کلمات کلیدی: ایران و عربستان - محمدرضا داورزنی - وزنه برداری

   #وزنه برداری #فدراسیون فوتبال #فدراسیون وزنه برداری #وزیر ورزش #بهداد سلیمی #فوتبال ایران #المپیک