تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 359
17-7-13-1712411396042216181666311390424.jpg

تسنیم نوشت: فدراسیون فوتبال عربستان به تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر لغو بازی در زمین های بی طرف اعتراض می کند.

فدراسیون فوتبال عربستان به دنبال اعلام لغو بازی در زمین های بی طرف از سوی دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا قصد اعتراض رسمی به این رای را دارد.

دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا روز گذشته (چهارشنبه) به صورت رسمی از لغو بازی در زمین های بی طرف خبر داد و گفت: فقط نمایندگان تیم های عربستانی و ایرانی باید بازی های خود را در زمین های بی طرف برگزار کنند. عربستان و امارات پیش از این خواستار بازی با تیم های ایرانی و قطری در زمین های بی طرف شده بودند.

عربستان 2 نماینده شامل تیم های الهلال و الاهلی در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا دارد. تیم الهلال در گروه D این رقابت ها با تیم های الریان قطر، استقلال تهران همگروه شده است. تیم چهارم نیز با رویارویی تیم های العین امارات و الملکیه بحرین مشخص خواهد شد.

دیگر نماینده عربستان در لیگ قهرمانان آسیا تیم الاهلی است که در گروه A با تیم های الجزیره امارات و تراکتورسازی تبریز قرار دارد. تیم چهارم این گروه نیز با نبرد تیم های الغرافه قطر و پاختاکور ازبکستان در مرحله پلی آف مشخص خواهد شد.

41258

   #فوتبال آسیا #کنفدراسیون فوتبال آسیا #امارات #لیگ قهرمانان #فدراسیون فوتبال #لیگ قهرمانان آسیا #قطر #تراکتورسازی #استقلال #استقلال تهران

محتوای خبر «فشار عربستان برای لغو مصوبه کنفدراسیون فوتبال آسیا» را در سایت «خبر آنلاین» ببینید