تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 384
کانون خبرنگاران نبأ: کانون مداحان و شاعران آئینی کشور، اقدام دولت آمریکا در انتقال سفارتخانه خود از تل آویو به بیت المقدس و اعلام آن به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس را محکوم کرد.

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ کانون مداحان و شاعران آئینی کشور، اقدام دولت آمریکا در انتقال سفارتخانه خود از تل آویو به بیت المقدس و اعلام آن به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس را محکوم کرد؛ دراین بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اقدام نابخردانه و دور از عقلانیت رئیس جمهور آمریکا که باعث جریحه دار شدن احساسات پاک صدها میلیون مسلمان جهان شده است ناشی از عجز بیش ازپیشی است که منجر به تسریع در انهدام غده ی سرطانی (اسرائیل) از منطقه خواهد شد.

ترامپ ملعون با این خلاف آشکار با قطعنامه های سازمان ملل، عرف بین الملل، تعهدات خود و موازین حقوق بشر،براندک امیدی که برخی جریانات و حاکمان ساده اندیش عربی برای مذاکره و تشکیل دو دولت داشتند خط بطلان کشید.

با این اقدامات ابلهانه در وضعیت قدس شریف هیچ تغییری ایجاد نخواهد شد و به اراده لایزال الهی، آزادی خواهان جهان، بیش از هرزمان دیگردرکنار ملت مظلوم فلسطین، برای آزادی قدس شریف و سرزمین فلسطین مصمم تر و آتش انتفاضه جدید شعله ور تر خواهد شد.

ضمن محکوم کردن این اقدام مذبوحانه، امید آن می رود که با استمداد از نصرت الهی، دنیای اسلام باهوشیاری در این آزمون تاریخی و رنوشت ساز، نویدبخش پیروزی نزدیک و بزرگ برای مسلمانان با نابودی دولت نامشروع صهیونیستی شوند، ان شالله.

کانون مداحان وشاعران آئینی کل کشور

گفتنی است، رییس جمهوری آمریکا در کنفرانس خبری خود با رسانه ها دستور انتقال سفارت آمریکا را از تل آویو به بیت المقدس امضاء کرده است.

   #پایتخت #بیت المقدس #آزادی قدس #رئیس جمهور