تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 355
لو رفت؛ 5 خروجی استقلال در نیم فصل! استقلال با توجه به نتایج ضعیفی که در نیم فصل نخست رقابت های لیگ برتر به دست آورد به تغییرات زیادی در نیم فصل نیاز دارد. به گزارش فرتاک ورزشی،

آبی پوشان بیشترین تغییر را در خط حمله خود خواهند داشت و به احتمال خیلی زیاد دو مهاجم این تیم جدا می شوند تا زمینه برای جذب دو بازیکن فراهم شود.

حس بیت سعید از فولاد پیشنهاد جدی دارد و زوج او به همراه رحیم زهیوی می تواند بار دیگر خوزستانی ها را در مسیر قهرمانی قرار دهد. سجاد بیت سعید هم با پیشنهاد جدی ذوب آهن مواجه شده و با توجه به نمایش ضعیف در استقلال چاره ای جز جدایی نخواهد داشت.

یکی دیگر از بازیکنانی که به احتمال خیلی زیاد در فهرست خروجی استقلال قرار گیرد پادوانی است. با وجود آسیب دیدگی پژمان منتظری بازهم پادوانی نیمکت نشین است و سرمربی آبی پوشان به زوج روزبه چشمی و مجید حسینی اعتماد دارد.

با بازگشت منتظری به شرایط بازی وضعیت پادوانی بدتر از قبل می شود و طبیعی است که او به دنبال جدایی باشد.

مجتبی جباری یکی دیگر از بازیکنان استقلال است که او هم در نیم فصل به احتمال خیلی زیاد یا راهی تیم دیگری شود و یا از فوتبال خداحافظی کند.

و اما نفر پنجمی که او هم به جدایی فکر خواهد کرد یعقوب کریمی است که با آمادگی بالای میلاد زکی پور و همچنین آرمین سهرابیان امیدی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی ندارد.

انتهای پیام/

   #استقلال #لیگ برتر #روزبه چشمی #ذوب آهن #ترکیب اصلی

محتوای خبر «لو رفت؛ 5 خروجی استقلال در نیم فصل!» را در سایت «فرتاک ورزشی» ببینید