تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 183

در حالی که بازار گوشی های بدون حاشیه داغ است سونی تاکنون گوشی بدون حاشیه ای عرضه نکرده است، در این بین شاهد درز تصاویر گوشی های بدون حاشیه سونی پیش از رونمایی رسمی آن ها هستیم.

شاهد درز تصاویر دو گوشی اکسپریا جدید هستیم که طراحی صفحه نمایش بدون حاشیه در این گوشی ها به چشم می خورد. این تصاویر از جانب وب سایت GizChina.com به بیرون منتشر شده است و از قرار معلوم از اعتبار بالایی برخوردار هستند.

در نگاه اول به تصویر این دو گوشی می توان گفت به لحاظ طراحی شاهد تغییرات زیادی نسبت به سایر گوشی های اکسپریا سونی هستیم. یکی از این گوشی ها گوشه های تیزتری دارد در صورتی که در گوشی دیگر با گوشه های منحنی تری طرف هستیم.

قسمتی نیز در وسط و بالای هر دو گوشی برای خروجی اسپیکرها تبعیه شده است، ناگفته نماند که پشت یکی از این گوشی ها مات و دیگری به صورت براق طراحی شده که هر دو زیبایی خاصی دارند.

در همین خصوص..

گوشی بدون حاشیه صفحه نمایش Lavender سونی به دو دوربین ۱۳…

درز اولین تصویر از Lavender: گوشی تقریباً بدون حاشیه صفحه…

به احتمال زیاد جنس قسمت براق پشت یکی از این گوشی ها از شیشه است و سنسور تشخیص اثر انگشت نیز در این قسمت تعبیه شده است. در این گوشی براق شاهد تعبیه شدن دو سنسور دوربین نیز هستیم که در کمال تعجب از همدیگر فاصله دارند. با این حساب می توان پیش بینی کرد که یکی از این سنسورها برای تشخیص عمق تصاویر در نظر گرفته شده است.

در اکسپریای دیگری که تصویر آن به بیرون منتشر شده و بدنه ای مات و طراحی منحنی تری دارد نیز یک سنسور تشخیص اثر انگشت را در قسمت پشت مشاهده می کنیم. در بالا و سمت چپ نیز لنز دوگانه دوربین این گوشی در کنار فلش به چشم می خورد. به احتمال زیاد هر دو گوشی ابعادی برابر با 5.7 اینچ دارند و نسبت صفحه نمایش آن ها 18:9 است. این صفحه نمایش احتمالا از رزولوشن 4K پشتیبانی می کند.

این گونه که پیداست این گوشی ها به لحاظ سخت افزاری بسیار قدرتمند راهی بازار خواهند شد. گفته می شود که این اکسپریاهای جدید اولین گوشی هایی هستند که پردازنده قوی اسنپ دراگون 845 در آن ها جا خوش خواهد کرد. 6 گیگابایت رم و اندروید نسخه 8.0 را از دیگر مشخصات این گوشی ها می توان دانست.

در مجموع باید گفت هنوز هیچ خبری رسما در خصوص این گوشی های اکسپریا در جانب سونی منتشر نشده است و اگر واقعا سونی سودای ساخت گوشی های بدون حاشیه را داشته باشد به احتمال زیاد در آینده نزدیک خبرهای بیشتری در این زمینه به بیرون درز پیدا خواهد کرد.

   #رونمایی #اندروید #اسنپ

محتوای خبر «درز تصاویر گوشی های بدون حاشیه سونی پیش از رونمایی رسمی» را در سایت «فارنت» ببینید