تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 244

مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا در کوالالامپور مالزی برگزار شد. محمود خوردبین، سرپرست و پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی پرسپولیس به نمایندگی این باشگاه در مراسم حاضر بودند. تیم های غرب آسیا در گروه های A تا D قرار گرفتند و پرسپولیس هم بر این اساس در گروه C قرار گرفت.

پرسپولیس - برانکو - تیم پرسپولیس خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

تیم پرسپولیس در پایان این قرعه کشی با السد قطر، الوصل امارات و برنده پلی آف ازبکستان و اردن بازی خواهد کرد. نماینده اردن در پلی آف، الفیصلی است و نماینده ازبکستان هم نسف کارشی خواهد بود. برای معرفی بیشتر دو حریف اصلی پرسپولیس باید به اطلاع شما برسانیم؛ الوصل یکی از معروف ترین تیم های امارات است که بارها قهرمان این کشور شده است. بازیکنان ایرانی همچون فرهاد مجیدی، حامد کاویانپور، علیرضا نیکبخت واحدی، ایمان مبعلی و محمدرضا خلعتبری در این تیم توپ زده اند و همین طور ریاض محرز ستاره کنونی لسترسیتی هم در فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۵ بازیکن الوصل بوده است.

زردها لقب این تیم است و جالب تر می شود وقتی بدانید قبل از جدال پرسپولیس و الهلال عربستان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، باشگاه الوصل امارات حمایت رسمی خود را از تیم سعودی اعلام کرد.

الوصلی ها از هواداران شان خواستند از الهلال عربستان برابر پرسپولیس حمایت کنند. حالا زمان خوبی برای انتقام از تیم اماراتی است. پرسپولیس می تواند در تهران و حتی امارات از خجالت الوصلی ها درآید.

اما حریف دیگر پرسپولیس، السد قطر است. تیمی که به ژاوی ستاره سابق بارسا می نازد و مرتضی پورعلی گنجی را هم در ترکیب خود می بیند. ابراهیم قاسمپور، امیر قلعه نویی، مجید نامجومطلق، حمید درخشان، علی دایی، افشین پیروانی، کریم باقری و حسین کعبی بازیکنان ایرانی محسوب می شوند که در این تیم توپ زده اند.

فصل گذشته استقلال تهران به سختی و در ضربات پنالتی از سد السد قطر گذشت و حالا پرسپولیس باید برابر این تیم قرار بگیرد. برانکو که به تازگی مدعی شده بدن وحید امیری آماده تر از ژاوی است، می تواند این ادعا را برابر السد ثابت کند! از شوخی گذشته به نظر می رسد قرعه پرسپولیس نسبت به استقلال و سایر نمایندگان ایران راحت تر باشد.

هرچند فوتبال قابل پیش بینی نیست اما به نظر می رسد از همین حالا باید تیم پرسپولیس را در دور بعدی لیگ قهرمانان آسیا دید.

   #پرسپولیس #امارات #لیگ قهرمانان #لیگ قهرمانان آسیا #ازبکستان #قطر #استقلال #برانکو #وحید امیری #کریم باقری

محتوای خبر «ادعایی که برانکو می تواند در بازی با السد ثابت کند !» را در سایت «پارس فوتبال» ببینید