تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 401
به گزارش کنفدراسیون فوتبال آسیا قهرمان لیگ قهرمانان سال 2018 میلادی 4 میلیون دلار پاداش دریافت خواهد کرد که نسبت به سال قبل یک میلیون دلار بیشترشده است. قهرمان ای اف سی کاپ نیز یک میلیون و پانصد هزار دلار پاداش دریافت می کند که این رقم نسبت به سال 2017 میلادی پانصد هزار دلاری افزایش را نشان می دهد.

دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا در این باره گفت: "در هر مرحله از لیگ قهرمانان آسیا،که در حال حاضر یکی از ثروتمندترین رقابت های قاره ای جهان است، پاداش ها افزایش خواهد یافت. "
وی افزود:پاداش برندگان و فینالیست های فصل آینده AFC کاپ را هم به طور چشمگیری شاهد افزایش خواهد بود. یکی از تصمیمات کلیدی ما، سرمایه گذاری در هر دو رقابت های مان بود که شریان های حیاتی هر کنفدراسیونی و فدراسیونی هستند که تیم ها را آماده می کنند.


کنفدراسیون فوتبال آسیا همیشه به دنبال پاداش مناسب برای موفقیت ها بوده و اکنون ما معتقدیم انگیزه تیم ها در فصل آینده برای قهرمانی لیگ قهرمانان و کاپ آسیا بیش از هر زمان دیگری خواهد بود.

لیگ قهرمانان آسیا پس از رقابت های باشگاهی اروپا ،به لحاظ پرداخت پاداش در رده دوم قرار دارد.
علاوه بر افزایش پاداش یک میلیون دلاری تیم قهرمان به نسبت سال قبل، مبلغ 500 هزار دلار نیز به پاداش تیم دوم افزوده خواهد شد که به این ترتیب رقم پاداش نایب قهرمان به 2 میلیون دلار خواهد رسید.


همچنین یارانه سفر تیم های شرکت کننده در مراحل ابتدایی رقابت ها تا سقف 100 هزار دلار افزایش می یابد که این مبلغ در مرحله یک شانزدهم 150 هزار دلار خواهد بود. در مرحله یک هشتم و نیمه نهایی این مبلغ 50 هزار دلار است که مجموع این مبلغ برای هر تیمی 250 هزار دلار خواهد بود.


علاوه بر این پاداش تیم نایب قهرمان ای اف سی کاپ هم از 500 هزار دلار به 750 هزار دلار افزایش خواهد یافت.
این افزایش ها از رقابت های فصل 2018 اجرایی خواهد شد.

   #لیگ قهرمانان #کنفدراسیون فوتبال آسیا #فوتبال آسیا #یارانه #لیگ قهرمانان آسیا #نیمه نهایی

محتوای خبر «افزایش یک میلیون دلاری پاداش فاتح لیگ قهرمانان آسیا» را در سایت «افکارنيوز» ببینید