تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
روسیه بیش از ۱۳۰۰ مرکز تروریست ها در سوریه را بمباران کردReviewed by on Dec 8Rating:

به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، روزنامه «کراسنایا زویوزدا» ارگان وزارت دفاع روسیه امروز (جمعه) گزارش وزارت دفاع روسیه را منتشر کرد که براساس آن بمباران مراکز تروریست های بین المللی در سوریه توسط هواپیماهای نیروی هوافضای روسیه همچنان ادامه دارد.
در همین حال سپهبد ‘سرگئی رودسکوی’ رئیس اداره اصلی عملیات ستاد کل نیروهای مسلح روسیه اعلام کرد: آخرین مرکز تروریست ها در سوریه نابود شده است.
رودسکوی در جمع خبرنگاران درباره نابودی آخرین مرکز تروریست ها در سوریه گفت: واحدهای ارتش سوریه و نیروهای مردمی و داوطلب به فرماندهی ژنرال حسن سهیل پس از بمباران هواپیماهای روسی، مناطقی در ساحل رود فرات را در طول ۱۱ کیلومتر از وجود تروریست ها آزاد کردند.
وی افزود: واحدهای ارتش سوریه در این عملیات مناطق القطیه، المصلحه، الرمادی و حصرات را از اشغال تروریست آزاد کرده و واحدهای نظامی دولتی به نیروهای مقاومت مردمی که از طرف شهر البوکمال حمله کرده بودند، پیوستند.
روسیه از مهرماه سال ۹۴ به درخواست دمشق در سوریه عملیات ضدتروریستی انجام می دهد.
گروه کشورهای غربی – عربی ضدسوری به سرکردگی آمریکا از ۶ سال پیش با راهبرد سرنگونی دولت سوریه، کارزاری را در این کشور به راه انداختند که سبب شد ده ها هزار تروریست افراطی از کشورهای مختلف جهان به سوریه گسیل شوند و از جنگ افزارهای پیشرفته، پول و حمایت های اطلاعاتی غرب برای مقابله با دولت دمشق استفاده کنند.
مقام های روسیه اعلام کرده اند: با قلع و قمع تروریست ها در سوریه عملیات نظامی علیه آنها نیز به پایان می رسد.
شبک**اروپام*۳۹۱**۱۳۹۲**انتشار: ابوالفضل بابایی

   #سوریه #روسیه #دمشق

محتوای خبر «روسیه بیش از ۱۳۰۰ مرکز تروریست ها در سوریه را بمباران کرد» را در سایت «ایران ویج» ببینید