تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 188
جاده برفی

سرهنگ نادر رحمانی در گفت گو با خبرنگار مهر، در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور، افزود: در حال حاضر در محورهای درگز-قوچان و کاشمر-سبزوار در استان خراسان رضوی و همچنین محورهای توسکستان و خوش ییلاق در استان گلستان بارش برف جریان دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به بارش باران در اکثر محورهای استان مازندران و گلستان پرداخت و گفت: در محور مشهد-نیشابور در خراسان رضوی نیز باران می بارد.

وی اعلام کرد: در حال حاضر تردد در محورهای اسالم-خلخال در استان اردبیل و شاهرود-آزادشهر در استان سمنان فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

این مقام ارشد راهور ناجا به ترافیک موجود در محورهای مواصلاتی پرداخت و اعلام کرد: در حال حاضر ترافیک در شمال به جنوب محور کرج-چالوس محدوده دزدبن و سد کرج و شمال به جنوب محور هراز محدوده پلیس راه آمل و نارنجستان تا تونل شماره یک و همچنین شمال به جنوب محور فیروزکوه محدوده سرخ کلا نیمه سنگین است.

سرهنگ رحمانی به یک طرفه شدن محور چالوس در بعدازظهر امروز اشاره و اظهار داشت: تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ امروز ۱۷ آذر از کرج به مرزن آباد ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ الی ۲۴ محدوده مرزن آباد به کرج یکطرفه خواهد شد.

وی اضافه کرد: از ساعت ۱۳ الی ۲۴ امروز ۱۷ آذر تردد انواع وسیله نقلیه از رودهن به آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۵ الی ۲۴ از آب اسک به سمت رودهن یک طرفه خواهد شد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا خاطرنشان کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

سرهنگ رحمانی اعلام کرد: محور پونل-خلخال در استان گیلان به علت بارش سنگین برف و کولاک و ریزش بهمن مسدود شده است.

   #خراسان #گلستان #بارش برف #آمل #بارش باران #گیلان #محور هراز #مازندران #اردبیل #ریزش بهمن

محتوای خبر «بارش برف در محورهای خراسان رضوی و گلستان/هراز یک طرفه می شود» را در سایت «خبرگزاری مهر» ببینید