تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 410
img

مدیرعامل آپارات، گفت: اعلام تعرفه های جدید اینترنت بدون شک در رشد ترافیک داخلی تاثیر خواهد داشت و این تاثیر به ویژه در زمینه ی رشد سرویس های ویدیویی چشمگیرتر خواهد بود.

«محمد جواد شکوری مقدم» در گفت وگو با سیتنا پیرامون ارائه ی تعرفه های جدید اینترنت غیرحجمی و منصفانه، گفت: مردم باید بسته های جدید اینترنت را خریداری کنند و طبیعتا با سیاست جدیدی که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در پیش گرفته، دغدغه مصرف کاربران اینترنت نیز کاهش پیدا می کند، ولی صفر نمی شود.

وی با تاکید بر اینکه ارائه ی تعرفه های اینترنت در قالب جدید ارزشمند محسوب می شود، گفت: البته باید حداقل حدود دو هفته صبر کنیم تا بتوان برآورد درستی در این زمینه ارائه داد.

شکوری مقدم، گفت: اعلام تعرفه های جدید اینترنت بدون شک در رشد ترافیک داخلی تاثیر خواهد داشت و این تاثیر به ویژه در زمینه ی رشد سرویس های ویدیویی چشمگیرتر خواهد بود.

وی یادآور شد: در همین حال و در همین چند روز حدود ۵ تا ۸ درصد رشد ترافیک داشته ایم، اما مطمئن نیستم که این رشد ترافیک از ارائه ی بسته های جدید باشد و طبیعتا تاثیرات اعمال تعرفه های جدید در این چند روز خودش را به صورت کامل نشان نمی دهد و باید حدود دو هفته برای گرفتن برآورد درست صبر کرد.

انتهای پیام

کلمات کلیدی: آپارات - اینترنت - تعرفه های جدید اینترنت

   #اینترنت #کاربران اینترنت #وزارت ارتباطات #اینترنت غیرحجمی #آپارات #فناوری اطلاعات