تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 371

یک کارگردان سینمای آمریکا به سوء استفاده جنسی از افراد کم سن و سال متهم شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، یک کارگردان سینمای آمریکا به سوء استفاده جنسی از افراد کم سن و سال متهم شد.
برایان سینگر، کارگردان سرشناس آمریکایی که برخی قسمت های مجموعه «مردان ایکس» را ساخته است، به سوء استفاده جنسی از یک پسر در سال ۲۰۰۳ متهم شده است و در پی شکایت این فرد روز پنجشنبه به دادگاه احضار شد.
مردان ایکس یکی از مجموعه فیلم های سینمایی که بر اساس داستان ها و مجلات مصور کمپانی مارول کامیکس به همین نام ساخته شده است. برایان سینگر در سال ۲۰۱۴ میلادی نیز توسط یک مرد دیگر به نام مایکل ایگان که قصد بازیگری در فیلم وی را داشت تحت پیگرد قرار گرفته بود. این مرد نیز در آن زمان گفته بود کارگردان مشهور آمریکایی وی را مورد تعرض جنسی قرار داده است، اما در ادامه از شکایت خود منصرف شد.
بیست سال پیش نیز (در سال ۱۹۹۷) یک پسر چهارده ساله آمریکایی برایان سینگر را متهم کرده بود قصد بهره برداری جنسی از او داشته است. این نوجوان نیز در نهایت از پیگیری شکایت خود منصرف شد بدون این که مشخص شود علت این انصراف چه بوده است.
علاوه بر جهان سینما Cinema و رسانه در آمریکا دنیای سیاست این کشور نیز تحت تاثیر رسوایی های آزار و اذیت جنسی قرار گرفته و در هفته های اخیر برخی از مسئولان و شخصیت های سیاسی این کشور نیز متهم به فساد اخلاقی شده اند. در یکی از پرهیاهوترین موارد فساد جنسی مسئولان سیاسی آمریکا، جان کانیرز رئیس اقلیت دموکرات در کمیته امور قضایی مجلس نمایندگان آمریکا ماه گذشته به اتهام فساد اخلاقی از سمت مهم خود کناره گیری کرد. وی که به قهرمان حامی حقوق مدنی سیاهپوستان آمریکا شهرت داشت، به علت افشای رسوایی فساد اخلاقی و آزار و اذیت همکاران زن خود به شدت تحت فشار قرار داشت و در نهایت مجبور شد از سمتش کناره گیری کند.


رکنا

انتهای پیام/*

   #مجلس نمایندگان آمریکا #سینما

محتوای خبر «رسوایی برای کارگردان معروف + عکس» را در سایت «تهران نیوز» ببینید