تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

سرپرست خبرگزاری ایرنا در قزوین با بیان اینکه ایسنا در ابتدا با رویکرد تخصصی دانشجویان فعالیت خود را آغاز کرد به تدریج شاخه های خود را در حوزه های عمومی گسترش داد، گفت: امروز ایسنا می تواند بهترین مرجع اخبار دانشجویی، مشکلات صنفی، تشکل های دانشجویی و مسائل علمی باشد.

سرپرست خبرگزاری ایرنا در قزوین با بیان اینکه ایسنا در ابتدا با رویکرد تخصصی دانشجویان فعالیت خود را آغاز کرد، به تدریج شاخه های خود را در حوزه های عمومی گسترش داد، گفت: امروز ایسنا می تواند بهترین مرجع اخبار دانشجویی، مشکلات صنفی، تشکل های دانشجویی و مسائل علمی باشد.

، «علی حیدر شاه حسینی» با حضور در محل خبرگزاری دانشجویان ایران، ضمن تبریک سالگرد تأسیس ایسنا، اظهار کرد: فعالیت این خبرگزاری از ۱۶ آذر ۷۸ تاکنون در حوزه تخصصی دانشگاه و عرصه های علمی رویکرد مثبتی را داشته است.

وی افزود: این خبرگزاری که در ابتدا با رویکرد تخصصی دانشجویان فعالیت خود را آغاز کرد، به تدریج شاخه های خود را در حوزه های عمومی گسترش داد، با این حال امروز می تواند بهترین مرجع اخبار دانشجویی، مشکلات صنفی، تشکل های دانشجویی و مسائل علمی باشد.

شاه حسینی با بیان اینکه خبرنگاران و صاحبان رسانه باید در عرصه اطلاع رسانی کوشاتر باشند، گفت: ایجاد یک جریان سازی مفید نیاز به بررسی دیدگاه های علمی و کارشناسی شده دارد؛ لذا ورود اصحاب رسانه باید رویکردی فنی و علمی به موضوعات مختلف مورد نیاز جامعه باشد.

این فعال رسانه ای ادامه داد: به تنوع و تکثر مطبوعات احترام می گذارم اما مطبوعات به عنوان رکن چهارم دموکراسی باید شاخصه هایی را در خود تقویت کنند که یکی از مهم ترین آن ها توجه به رویکرد تخصصی و علمی است.

سرپرست خبرگزاری ایرنا در قزوین بیان کرد: خبرگزاری ایسنا در قزوین می تواند با حاکمیت رویکرد علمی و دانشگاهی بر فعالیت های خود به صورت تخصصی عرصه های موفقیت بیشتری را طی کند.

رویکرد رسانه ها به موضوعات مختلف تخصصی باشد

مهدی گلدوزها، معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی قزوین نیز در این دیدار اظهار کرد: یکی از ضعف های بزرگ رسانه ها تخصصی نبودن رویکرد آن هاست که باید تجدید نظر نسبت به آن داشته باشند.

وی اضافه کرد: متأسفانه در حال حاضر به مسائل مختلف نگاه سیاسی می شود در حالی که نیاز مردم به بیان دغدغه ها و ارائه راهکارهایی برای رفع آن به دور از سیاست زدگی است.

گلدوزها بیان کرد: ایسنا تلاش دارد رویکرد تخصصی در حوزه دانشگاه و موضوعات مربوط به آن را مورد توجه قرار دهد؛ لذا ورود به مقوله های مختلف یک ورود علمی و کارشناسی شده است.

معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی قزوین در پایان بر لزوم ارتباط رسانه ای بین رسانه های مختلف استان تأکید و همکاری و همگرایی را رمز موفقیت برشمرد.

انتهای پیام

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای بازنشر می شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.


   #قزوین #مطبوعات #هشدار #دموکراسی

محتوای خبر «ایسنا می تواند بهترین مرجع اخبار دانشجویی باشد» را در سایت «هشدار نیوز» ببینید