تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 365
معامله قلعه نویی با آبی های تهران! پرونده انتقال مهاجم ذوب آهن به استقلال، دوباره باز شد. به گزارش فرتاک ورزشی،

ماجرای فیکس شدن قائدی و قهر سجادشهباززاده حرف و حدیث های زیادی به وجود آورد. اگر چه او خودش این ماجرا را تکذیب کرد اما به گفته افرادی که شهباززاده را در حال خروج از ورزشگاه دیدند، چهره درهم و ناراحت او حرف های زیادی برای گفتن داشت!

به هرحال مشخص است که شهباززاده از شرایط موجود راضی نیست و ابراز علاقه قلعه نویی به این مهاجم پیش از بازی مهم استقلال مقابل سپاهان نیز تکه دیگری است که پازل استقلال-ذوب آهن را پررنگ خواهد کرد! پازلی که شاید حاکی از معامله سرمربی اسبق استقلال با این تیم باشد!

آبی های تهران که پیش از شروع فصل جدید برای جذب مرتضی تبریزی تلاش زیادی کردند، با رسیدن قلعه نویی به اصفهان در انجام این انتقال ناکام ماندند تا به سراغ سجادشهباززاده بروند.

درست چند هفته پس از نشستن شفر روی نیمکت استقلال، این شایعه در گوشه و کنار شنیده شد که استقلال برای رفع مشکل گلزنی خود به سراغ گلزن ذوب آهن خواهد رفت و حالا که قلعه نویی به شهباززاده چراغ سبز نشان داده، گفته می شود پرونده معاوضه شهباززاده و تبریزی باز شده و احتمالا با باز شدن پنجره زمستانی این انتقال انجام خواهد شد تا هم مشکل استقلال حل شود و هم قلعه نویی به بازیکن مورد علاقه خودش برسد!

انتهای پیام/

   #استقلال #ذوب آهن #شایعه #سپاهان #اصفهان