تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 181
جاده چالوس امروز یکطرفه می شود

جاده چالوس امروز یکطرفه می شود

عصر خودرو- تردد انواع وسایل نقلیه در جاده چالوس از ساعت ۱۶ امروز جمعه ۱۷ آذرماه یک طرفه می شود.

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از صدا و سیما، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 امروز جمعه 17 آذر ماه از کرج به مرزن آباد ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، رفت و آمد انواع وسیله نقلیه از ساعت 16 تا 24 همان روز از مرزن آباد به کرج یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی افزود: همچنین تردد همه وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز جمعه از رودهن به آمل ممنوع و از ساعت 15 تا 24 نیز از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یک طرفه است.

وی با بیان اینکه آمدو شد همه تریلر ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 صبح امروز جمعه 17 آذر از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است، گفت: رفت و آمد تریلر ها و تردد همه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 صبح تا 24 امروز از جاده هراز نیز ممنوع خواهد بود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به بارش سنگین برف دیشب در ارتفاعات محور های هراز و کندوان، گفت: تمامی محور های استان اکنون باز است و تردد در آن جریان دارد.

سرهنگ قدمی با تأکید بر همراه داشتن تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیرچرخ، به رانندگان توصیه کرد از تردد غیرضروری در محور های برف گیر و کوهستانی مازندران خودداری کنند.

   #مازندران #جاده چالوس #کامیون #بارش سنگین برف #قائم شهر #آمل #جاده هراز