تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 408
برف پاییزی شمال تهران جمع آوری شد

معاون شهردار منطقه یک تهران گفت: ستاد برف روبی شهرداری این منطقه ضمن آماده باش نیروهای انسانی و ماشین آلات برف روب عملیات پاکسازی معابر شمال تهران را انجام داد.

به گزارش زمستان باقی مانده است برف پاییزی ، شمال تهران را بعد از چند روز آلودگی هوا سفیدپوش و ستاد برف روبی شهرداری منطقه یک تهران خدمات رسانی به شهروندان را آغاز کرد.

وی گفت: ستاد برف روبی از اواسط آبان ماه در نواحی فعالیت کاری خود را آغاز کرد و نیروی انسانی مورد نیاز جهت انجام کلیه امور برف روبی تحت دستور نواحی و نظارت معاونت امور شهری تا 15 اسفند ماه انجام وظیفه خواهند نمود.

معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه یک تهران گفت: بیش از 50 درصد از ماشین آلات تخصصی و مورد نیاز برف روبی نیز طبق دستورالعمل و قرارداد پیمانکاران در سایت ها و نواحی مستقر شده اند و طبق مقطع زمانی تعیین شده تکمیل می شوند.

وی تصریح کرد: در این بارش پاکسازی معابر اصلی درجه یک و دو در نواحی شمالی منطقه و بزرگراه ها به صورت ویژه با آغاز برف انجام و پس از آن معابر درجه 3 و سایر نواحی منطقه پاکسازی شدند.

معاون شهردار منطقه یک تهران افزود : جانمایی مخازن دپوی شن مخصوص نیز در معابر انجام و کیسه های 10 تا 15 کیلویی نیز در مخازن جاسازی شده است.

   #شهرداری