تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 437
اولین خرید زمستانی بایرن مونیخ مشخص شد نام یکی از بازیکنانی که باواریایی ها در پنجره نقل و انتقالات ژانویه به خدمت خواهند گرفت فاش شد. به گزارش فرتاک ورزشی،

یولیان ناگلسمان، سرمربی تیم فوتبال هوفنهایم اعلام کرد که ساندرو واگنر، مهاجم این تیم به زودی به بایرن مونیخ ملحق خواهد شد.

واگنر محصول آکادمی باشگاه بایرن مونیخ است و حتی یک فصل (2007-08) هم برای این تیم 4 بازی در بوندس لیگا انجام داد اما این تیم را ترک کرد تا در تیم هایی مانند دویسبورگ، وردربرمن، کایزرسلاترین، هرتابرلین، دامشتات و اکنون در هوفنهایم تجربه کسب کند. عملکرد خوب این مهاجم 30 ساله در هوفنهایم که در 40 بازی اش در بوندس لیگا از سال 2016 تا کنون 15 گل زده، مورد توجه مسئولان باشگاه بایرن مونیخ قرار گرفته و آنها چند هفته ای است که مذاکره با مسئولان هوفنهایم را برای برگرداندن واگنر به زادگاهش آغاز کرده اند.

با اینکه اولی هوینس، رئیس باشگاه بایرن مونیخ اخیراً اعلام کرد رقم مورد نظر این باشگاه برای خرید واگنر با آنچه هوفنهایم می خواهد مایل ها فاصله دارد، ناگلسمان از خروج قریب الوقوع مهاجمش به مقصد آلیانس آره نا خبر داده است.

او گفت: من انتظار دارم که ظرف دو هفته آینده، قراردادی میان طرفین منعقد شود.

انتقال احتمالی واگنر به بایرن مونیخ در شرایطی است که او در این تیم باید زیر سایه روبرت لواندوفسکی، مهاجم لهستانی باواریایی ها قرار بگیرد.

انتهای پیام/

   #بایرن مونیخ #بوندس لیگا

محتوای خبر «اولین خرید زمستانی بایرن مونیخ مشخص شد» را در سایت «فرتاک ورزشی» ببینید