تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
  • شرکت ها
  • Huawei
  • اپل
  • تکنولوژی
  • موبایل و تبلت

بریدگی کوچک نمایشگر آیفون X که به یکی از نمادین ترین عناصر طراحی این اسمارن فون تبدیل شده، هم علاقه مندان خود را داشته و هم منتقدان خود را؛ در واقع ممکن است بسته به سلیقه تان از آن خوشتان بیاید یا آزارتان بدهد. در هر صورت، باید بپذیریم که این ویژگی بسیار بحث برانگیزی است که ممکن است راه خود را به آیفون های بعدی هم باز کند.

درست مثل سابق، اپل و بازار اسمارت فون های اندرویدی هر از چندگاهی ویژگی های طراحی یا تکنولوژی های نوآورانه یکدیگر را از دیگری قرض می گیرند. حالا به نظر می رسد که هوآوی می خواهد طراحی بحث برانگیز این بریدگی را در پرچمدار بعدی اش به کار بگیرد که البته قبل تر در اسنشال فون هم دیده شده بود و حالا راهش را به هوآوی P11 هم باز می کند. XDA-Developers خبر از کشف فایلی در فرمور رسمی هوآوی داده که تصویر مربوط به آنچه «RoundCornerDisplay» نامیده می شود را در خود جای داده.

علاوه بر این، فایل مورد نظر به یکی از مشخصه های بیلد هوآوی اشاره دارد که «بریدگی - Notch» نامید می شود. تصویری که در این خبر مشاهده می کنید، مدل بازسازی شده تصویر کشف شده در فایل های فرمور است.

اطلاعات دیگری نیز وجود دارد که جزییات مربوط به رزولوشن نمایشگر هوآوی P11 را افشا می کند. بنابر گزارشی جدید، این موبایل 6.01 اینچی رزولوشن 2160x1080 را به نمایش می گذارد اما انیمیشن بوت به استفاده از رزولوشن 2244x1080 اشاره کرد. این تناقض در رزولوشن می تواند به اعمال تغییراتی در طراحی دستگاه اشاره داشته باشد که بریدگی بالای نمایشگر تنها یکی از آنهاست.

   #هوآوی #آیفون #اپل #آیفون X #تبلت