تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
اچ تی سی یو 11 پلاس

گوشی میان رده اچ تی سی U11 EYEs مجهز به یک نمایشگر تمام صفحه 6 اینچی، حاشیه های کم تصویر، چیپست میان رده و دوربین بزرگ سلفی به زودی معرفی خواهد شد.

با بازگشت به سال 2014، کمپانی اچ تی سی یک گوشی بسیار جذاب به نام “Desire Eye” را معرفی کرد و حالا به نظر می رسد این شرکت تایوانی در نظر دارد تا نیمی از اسم این گوشی را برای استفاده در محصول جدید خود قرض بگیرد. به نقل از افشاکننده قابل اعتماد دنیای تکنولوژی، ایوان بلس، اچ تی سی U11 EYEs نام گوشی جدید این شرکت است که در آینده ای نزدیک عرضه خواهد شد.

به نقل از این گزارش، اچ تی سی U11 EYEs محصولی معرفی نشده از سوی شرکت اچ تی سی است که پیش تر با نام HTC Ocean Harmony موفق به دریافت تاییدیه CCC کشور چین شده است. این گوشی میان رده ای از یک نمایشگر 6 اینچی برخوردار خواهد بود که در زیر قاب آن نیز چیپست اسنپدراگون 652 و یک رم 4 گیگابایتی جای خواهد گرفت.

اچ تی سی دیزایر EYE

اچ تی سی دیزایر Eye

اچ تی سی U11 EYEs نسخه میان رده یو 11 پلاس با یک دوربین بزرگ سلفی

گوشی اچ تی سی دیزایر Eye (تصویر بالا) بدان خاطر چنین نامی را کسب کرد که یک دوربین بزرگ 13 مگاپیگسلی در جلوی آن جای گرفته بود و چهره ی آن را به همانند غول یک چشم درآورده بود. در حالی که هیچ تصویری از گوشی جدید اچ تی سی U11 EYEs در دست نیست، اما ما تصور می کنیم که این محصول نیز همانند برادر قدیمی خود از چنین لنز بزرگ جلویی بهره مند خواهد بود. با این حال، این گوشی جدید از ظاهر جدیدتری برخوردار بوده و حاشیه های بسیار زیاد صفحه نمایش دیزایر Eye را در بر نمی گیرد. در واقع این گوشی چیزی شبیه به اچ تی سی یو 11 پلاس (+HTC U11) تازه معرفی شده با کدنام Ocean Master است که می تواند به لطف حاشیه های بسیار کم خود یک نمایشگر 6 اینچی غول پیکر را در بدنه ای جمع و جور بگنجاند.

چند وقت پیش بود که شایعات خبر از معرفی گوشی Ocean Harmony یا به عبارت صحیح تر با نام اصلی اچ تی سی U11 EYEs در ماه دسامبر می دانند. ما همچنان منتظریم که تا پایان سال، اچ تی سی از این گوشی میان رده جذاب پرده برداری کند.

   #اچ تی سی #سلفی #چین

محتوای خبر «اطلاعاتی از گوشی میان رده اچ تی سی U11 EYEs به بیرون درز کرد» را در سایت «گجت نیوز» ببینید