تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 441
اولین تصاویر از فضای داخلی شاسی بلند 2019 لامبورگینی منتشر شد

لامبورگینی شمارش معکوس خود را برای رونمایی از اولین قدبلند خود آغاز کرده است. اما ظاهرا کارشناسان و جاسوسان صنعتی حتی توانایی چند روز را هم ندارند و زودتر از شرکت سازنده قصد دارند تا دنیای خودرو را غافلگیر و شگفت زده کنند.

اخیرا تصاویری از فضای داخلی اروس لامبورگینی 2019 در فضای مجازی منتشر شده که حکایت از کابینی با ترکیب لوکس و اسپورت دارد. دو مقوله ای که از برند بزرگ لامبورگینی انتظار می رفت.

اولین تصاویر از فضای داخلی شاسی بلند 2019 لامبورگینی منتشر شد

پلت فرم کابین اروس اشتراکات زیادی با بنتلی بنتایگا و پورشه کاین دارد. با این وجود اروس اسپورت بودن بیشتری را به رخ می کشد. اروس دارای یک فرمان نه چندان دایره شکل (با قسمت انتهایی تخت)، تریم فیبرکربنی و بخش های متالیک است.

شاید جالب ترین ویژگی این کابین، وجود سه صفحه نمایش بزرگ و مجزا برای طیف وسیعی از ابزارها و تجهیزات، سامانه اطلاعات و سرگرمی و سامانه کنترل هوا درون خودرو است. صفحه نمایش آخری نیز برای نمایش 6 حالت متفاوت رانندگی انتخاب شده است.

صندلی های خودرو نیز در دو رنگ متفاوت و از جنس چرم انتخاب شده اند. دوخت های درشت و بخیه ای با رنگی متفاوت روی آن خودنمایی می کند. دریچه های هوای بزرگ و شش ضلعی نیز به شکلی زیبا در بالای صفحه نمایش به کار رفته اند.

اولین تصاویر از فضای داخلی شاسی بلند 2019 لامبورگینی منتشر شد

اروس لامبورگینی 4 دسامبر یعنی دو هفته دیگر به شکل رسمی معرفی می شود. این مسئله در دنیایی که قدبلندهای دنیای خودرو محبوب تر از کلاسیک ها و سدان ها شده اند مقوله مهمی معرفی می شود. از طرفی اروس اولین کراس اوور لامبورگینی محسوب می شود و همین امر برای برند بزرگ ایتالیایی ها یک رویداد تاریخی به حساب می آید.

این اتومبیل در نمونه اولیه با یک موتور توئین توربوی 4 لیتری V8 ارائه می شود که با تولید گشتاور 849 نیوتن متر خروجی معادل 650 اسب بخار دارد.

موتور این خودرو با یک سامانه انتقال قدرت 8 سرعته مجهز می شود نیروی حاصل از موتور را به تمامی چرخ ها ارسال می کند.

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای بازنشر می شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.


   #لامبورگینی #خودرو #سامانه #فضای مجازی #کراس اوور #شاسی بلند #هشدار #رونمایی #اسب بخار #حکایت