تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 261
خالق «هری پاتر» مقابل مخالفان جانی دپ ایستاد

جی .کی رولینگ از انتخاب جانی دپ برای بازی در فیلم «جانوران شگفت انگیز» برخلاف اتهامات مطرح شده علیه این بازیگر، دفاع کرد.

به گزارش جانی دپ برای بازی در فیلم «جانوران شگفت انگیز» برخلاف اتهامات مطرح شده علیه این بازیگر، دفاع کرد.
جی.کی رولینگ خالق «هری پاتر» ضمن احترام به نگرانی های هواداران فیلم درباره اتهامات وارد شده به جانی دپ از تصمیم عوامل فیلم برای انتخاب این بازیگر دفاع کرد.
خالق «هری پاتر» مقابل مخالفان جانی دپ ایستاد


جانی دپ در جریان جدایی از امبر هرد به اعمال خشونت فیزیکی و روانی متهم شده بود. بازیگر «دزدان دریایی کارائیب» همواره این اتهامات را رد می کند و علاوه بر آن هنگام نهایی شدن فرایند طلاق با امبر هرد بیانیه ای مشترک منتشر و در آن اعلام کردند: «در این رابطه هیچگونه قصدی برای آسیب زدن به یکدیگر چه از نظر روحی چه از نظر جسمی از سوی هیچکدام از طرفین وجود نداشت.»

البته برخلاف تمام این توضیحات بسیاری از هواداران «هری پاتر» و «جانوران شگفت انگیز» به انتخاب جانی دپ برای بازی در نقش گلرت گریندلوالد در فیلم «جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندلوالد» اعتراض کردند.

در نهایت این اعتراضات سبب شد که جی .کی رولینگ واکنش نشان دهد. او اعلام کرد هر چند نگرانی های هواداران او و تهیه کنندگان را به فکر تغییر دادن بازیگر انداخت اما سرانجام به این نتیجه رسیدند که به کار با جانی دپ ادامه دهند.

رولینگ در این باره گفت: «هواداران نگرانی های موجهی درباره انتخاب جانی دپ و حضور او در این نقش داشتند. حتی این نگرانی ها سبب شد که کارگردان فیلم به فکر انتخاب بازیگر دیگری بیفتد. برای من قابل درک است که چرا برخی از ادامه کار جانی دپ ناراحت و خشمگین هستید. اما به هر روی باید به توافق و تصمیم امبر هرد و جانی دپ که خواستار حفظ حریم شخصی شده بودند احترام گذاشت. من و عوامل تولید فیلم بر اساس درکمان از شرایط تصمیم گرفتیم به همکاری با جانی دپ ادامه دهیم و از اینکه جانی دپ یکی از نقش های اصلی فیلم را بازی می کند واقعا خوشحال هستیم.»

کمپانی برادران وارنر نیز در اظهاراتی مشابه از ادامه حضور جانی دپ در فیلم خبر داد. این کمپانی بزرگ هالیوودی نیز به بیانیه مشترک جانی دپ و امبر هرد استناد و اعلام کرد: «ما و عوامل تولید فیلم از تصمیم خود برای استفاده از جانی دپ در این نقش حمایت می کنیم.»

   #امبر هرد

محتوای خبر «خالق «هری پاتر» مقابل مخالفان جانی دپ ایستاد» را در سایت «پارس نیوز» ببینید