تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
مرتضی تبریزی همزمان با شکسته شدن طلسم نبردن ذوب آهن در ورزشگاه نقش جهان موتور گلزنی کاپیتان این تیم هم پس از ۶ هفته خاموشی بالاخره روشن شد.

به گزارش ایمنا، ذوب آهن در ۲ میزبانی اول خود در ورزشگاه نقش جهان نه تنها رنگ برد را ندید بلکه هیچ گلی هم نزد تا با دریافت مجموعاً چهار گل و قبول ۲ باخت آمار بسیار بدی در این استادیوم به جای گذاشته باشد.

با پیروزی برابر نفت تهران در هفته پانزدهم لیگ برتر طلسم گل نزدن و نبردن ذوب آهن توأمان با هم شکسته شد. به موازات این طلسم تیمی یک طلسم فردی هم شکست. مرتضی تبریزی که آخرین گلش را در هفته هشتم به سایپا زده بود پس از ناکامی در گلزنی در ۶ هفته پیاپی سرانجام موفق به گشودن دروازه حریفان شد.

با این گل جمع گل های کاپیتان سوم ذوب آهن به عدد ۶ رسید تا او مشترکاً با جلال الدین علی محمدی از سپاهان و عیسی آل کثیر از نفت در رده دوم برترین گلزنان لیگ هفدهم قرار بگیرد. جالب آنکه آل کثیر به عنوان یکی از رقبای بالقوه تبریزی تنها در نیمه دوم این مسابقه به زمین آمد و نتوانست به شمار گل هایش بیفزاید.

محمد قاضی از پدیده و علی علیپور از پرسپولیس با هشت گل بهترین گلزنان لیگ هفدهم در پایان نیم فصل اول هستند که البته نفر دوم این فرصت را دارد تا با گلزنی در دیدار معوقه به تنهایی این عنوان را از آن خود کند.

   #ذوب آهن #نفت تهران #پرسپولیس #لیگ برتر #عیسی آل کثیر #سایپا #سپاهان