تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 399
لیونل مسی

لیونل مسی

اختصاصی | فرانس فوتبال لحطاتی پیش اقدام به انتشار لیست 30 بازیکن برتر در سال 2017 کرد که در این لیست لیونل مسی ابر ستاره باشگاه بارسلونا در رتبه دهم قرار گرفت!

به گزارش ورزش 11، فرانس فوتبال طبق قرار قبلی خود از ساعت 18:30 به وقت ایران آغاز به انتشار لیست 30 نفره بازیکنان جهان کرده است که تا به این لحظه تا رتبه یازدهم را معرفی کرده است که اتفاقی عجیب هواداران هیجان زده فوتبال را شوکه کرد.

در حالی که گمانه زنی ها برای برنده شدن توپ طلا میان هواداران لیونل مسی و کریستیانو رونالدو جان گرفته بود؛ رسانه های خبری جهان طی یک شیطنت رسانه ای مدعی شدند لیونل مسی دهمین نفر لیست برندگان توپ طلا است تا همگان در شوک فرو بروند!

لیونل مسی
لیونل مسی

دقایقی بعد این انتشار این خبر بدون اینکه حتی فرانس فوتبال واکنشی به این ماجرا نشان بدهد باشگاه بارسلونا و میدر برنامه های لیونل مسی با واکنش تند خود این اتفاق را یک بازی رسانه ای خواندند تا همه چیز پایان یابد و لحظاتی بعد فرانس فوتبال هری کین را به عنوان نفر دهم معرفی نماید!

نکته جالب در تصویر منتشر شده که بسیار آماتور هم می باشد، نوع فرمت فونت و رنگ اعداد بسیار متفاوت با تصاویر منتشر شده از سوی فرانس فوتبال است که خیلی زود دست نشریات زرد را رو کرد.

هری کین
هری کین

   #لیونل مسی #بارسلونا #کریستیانو رونالدو #رونالدو