تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 491
نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته ای که گذشت، مهم ترین آن ها را در این گزارش می خوانید.
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24:

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته ای که گذشت، مهم ترین آن ها را در این گزارش می خوانید.

صعود ایران، سخت یا غیرممکن؟

41.jpg

وقتی سوت پایان بازی ایران و ازبکستان به صدا در آمد زمین به اندازه وزن 80 میلیون نفر سبک شد! ایرانی ها خوشحال از دومین صعود به جام جهانی بودند و بی دردسر ترین و راحت ترین مقدماتی را جشن گرفتند. حالا باید منتظر می ماندیم تا بقیه تیم های حاضر در روسیه مشخص شوند و برای گروه بندی مسابقات لحظه شماری می کردیم.

حمایت ناقص از معلولان

پوستر معلول

همزمان با فرارسیدن روز جهانی معلولین در گزارش حاضر به آسیب شناسی روند خدمات رسانی به جمعیت قابل توجه هموطنان معلول خود پرداخته ایم.

وقت انتقام رسیده است

پوستر یمن

قریب به سه سال است که یمن هدف حمله نظامی عربستان و متحدانش قرار گرفته است. جنگ و بمباران وقتی بی نتیجه ماند و مقاومت مردم را خدشه دار نکرد. مرحله بعدی مداخله عربستان در یمن به فتنه انگیزی میان جریان ها تعلق گرفت که ناکام ماند. حالا نوبت پاسخ یمن به این جنایات ائتلاف عربی است.

فیلترینگ سروسامان می گیرد؟

photo_2017-12-04_16-18-02.jpg

آزادی بی قید و شرط در هیچ یک از تمدن های دنیا دیده نمی شود. مورد قبول هیچ کس نیست که فرد هر کاری که بخواهد انجام دهد و آثار سو اعمالش بر تمام جامعه اثر بگذارد.

در مدح پیامبر اسلام و رئیس مذهب شیعه

17ربیع

روز هفدهم ربیع الاول به مناسبت ولادت باسعادت پیامبر مکرم اسلام صلوات الله علیه و رئیس مذهب شیعه علیه السلام نزد شیعیان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به همین جهت گزارش پیش رو به مقام شامخ پیامبر اسلام و نقش امام جعفر صادق علیهما السلام اختصاص یافته است.

تبعات اقدام عاجزانه "ترامپ"

پوستر قدس

اسرائیل از سال 1950 همواره اعلام کرده است که قدس را پایتخت خود می داند و سازمان ملل به ظاهر با این رفتار مخالفت نموده است. اینبار که این ادعا توسط آمریکا به رسمیت شناخته شده است حتما با واکنش های سنگین تری از جانب کشورهای اسلامی روبرو خواهد شد. به نظر می رسد ادامه ی این روند به تسریع از بین رفتن اسرائیل خواهد انجامید.

   #اسرائیل #پایان بازی #پایتخت #سازمان ملل #روسیه #جام جهانی #ازبکستان

محتوای خبر «از فصل انتقام یمن تا عجز ترامپ» را در سایت «اتاق خبر» ببینید