تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 413

کاپیتان اول آبی پوشان پایتخت روزهای سختی را پشت سر می گذارد. او برابر دو راهی قرار گرفته و انتخاب هر کدام از این دو راه عواقبی برایش به دنبال دارد.

تصویری از کامنت مهدی رحمتی برای ارشیا بابازاده. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مهدی رحمتی کاپیتان اول آبی پوشان پایتخت روزهای سختی را پشت سر می گذارد. او برابر دو راهی قرار گرفته و انتخاب هر کدام از این دو راه عواقبی برایش به دنبال دارد.

در دیدار برابر پارس جنوبی بود که توسط منصوریان به ترکیب اصلی استقلال رسید و بازوبند کاپیتانی هم به او داده شد.
از آن زمان تا الان و با وجود عوض شدن سرمربی استقلال بازهم حسینی سنگربان اول استقلال است. این دروازبان جوان با آمادگی بالایی که دارد نشان داده که شایسته رسیدن به دروازه آبی پوشان پایتخت است.
حسینی در دوران شفر تنها یک گل دریافت کرده و آن هم از روی نقطه پنالتی بوده است. اوج هنرنمایی این سنگربان جوان در دیدار روز گذشته برابر سپاهان بود که با سوپر واکنش های خود چند بار دروازه تیمش را نجات داد.
حسینی با این بازی درخشانی که از خود به نمایش گذاشت ثابت کرد که چرا شفر او را در ترکیب اصلی به میدان می فرستد. او ثابت کرد که شایسته قرار گرفتن در ترکیب اصلی آبی پوشان پایتخت است و می تواند سنگربان مطمئنی برای دروازه تیمش باشد.
رحمتی با این بازیهای درخشان حسینی هیچ شانسی برای بازگشت به ترکیب اصلی ندارد. او دو راه بیشتر ندارد؛ یا باید اینکه با این نیمکت نشینی کنار بیاید و چنین روزهای سختی را پشت سرگذارد و یا اینکه از آبی پوشان پایتخت جدا شود که به نظر می رسد راه دوم برای او آسان تر باشد.

   #پایتخت #ترکیب اصلی #استقلال #پارس جنوبی #فوتبال ایران #سپاهان #مهدی رحمتی