تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
  • بیانیه حزب الله لبنان در محکومیت اقدام دولت آمریکا ضد قدس
حزب الله لبنان اعلام کرد تصمیم دولت آمریکا برای معرفی قدس اشغالی به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، عواقب فاجعه باری خواهد داشت.

به گزارش پارس تودی؛ حزب الله لبنان روز پنجشنبه در بیانیه ای تاکید کرد تصمیم «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا در اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، امنیت و ثبات کل منطقه را با خطر مواجه خواهد کرد.

دربیانیه حزب الله لبنان آمده است تصمیم دولت آمریکا ضد قدس خطرناک ترین و بدترین تصمیمی است که دولت های آمریکا تاکنون گرفته اند.

حزب الله لبنان تصریح کرد مقاومت تنها راه احقاق حقوق است و اقدام دولت آمریکا ضد قدس هر فرصتی را برای مذاکره از میان می برد.

درهمین حال؛ فراکسیون وفاداری به مقاومت در مجلس لبنان اعلام کرد اینکه ترامپ، قدس را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی اعلام کرد، بدترین تصمیمی است که یک رئیس جمهوری آمریکا جرأت پیدا کرد آن را اعلام کند.

«دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا، چهارشنبه شب باوجود مخالفت های گسترده منطقه ای و جهانی، قدس را به عنوان پایتخت رژیم جعلی اسرائیل معرفی کرد.

اقدام یک جانبه و خودسرانه دونالد ترامپ دراعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، موجی از محکومیت ها و اعتراضات را در جهان اسلام، عرب و اروپا به دنبال داشته است.118/112

بیشتر بخوانید:

واکنش اتحادیه اروپا به اقدام بی سابقه ترامپ در قبال قدس/ تحلیل

هشدار تلفنی امیر قطر به ترامپ درباره قدس

هشدار السیسی و محمود عباس درباره عواقب تصمیم ترامپ درباره قدس

   #لبنان #پایتخت #حزب الله #هشدار #محمود عباس #دونالد ترامپ #اسرائیل #امیر قطر #اتحادیه اروپا #قطر

محتوای خبر «بیانیه حزب الله لبنان در محکومیت اقدام دولت آمریکا ضد قدس» را در سایت «پارس تودی» ببینید