تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 170
295581_846.jpg
ملی پوش تنیس ایران گفت: دوست دارم در دیویس برای تیم ملی بازی کنم، اما فدراسیون باید شرایطی را فراهم و از ملی پوشسان حمایت کند.
به گزارش وانانیوز،

شاهین خالدان در گفت وگویی، در مورد شرایطش اظهار داشت: در حال حاضر در مسابقات فیوچرز ترکیه حضور دارم. دو هفته پیش توانستم به جدول اصلی بازی ها راه پیدا کنم اما نتوانستم صعود کنم. در هفته چهل و ششم این رقابت ها توانستم بازیکن رنکینگ ۸۰۰ دنیا را از رومانی شکست بدهم و به جدول اصلی برسم. خوشبختانه شرایط خوبی دارم و این مسابقات کمک زیادی به من می کند.

وی در مورد حضورش در مسابقات دیویس کاپ در ترکیب تیم ملی تنیس ایران گفت: اگر شرایط خوب باشد و مذاکرات که با فدراسیون داریم به نتیجه برسد خیلی دوست دارم بازی کنم در حال حاضر قرار است صحبت هایی انجام دهیم یکسری چیزها از قدیم وجود دارد و قول هایی داده شده که امیدوارم عملی شود. زندگی من در آمریکا است و سخت می شود که هر دفعه بیایم و بروم. نیاز دارم که از لحاظ مالی کمک کنند. در آمریکا اگر کار نکنم وضعیت سخت می شود هر باری هم که می آیم و می روم هزینه های زیادی دارد. درست است فدراسیون بلیت رفت آمد را می دهد اما یکسری هزینه های دگری هم وجود دارد.

وی افزود: من برای حضور در مسابقات فیوچرز ترکیه ۱۲ میلیون از جیب خودم دادم. باید منبع درآمدی داشته باشم. قرار بود پس از پیروزی مقابل بازیکنان پاکستان به ما پاداش بدهند اما این اتفاق نیفتاد. این مسائل باید حل شود.

ملی پوش تنیس ایران در مورد اینکه اگر فدراسیون از لحاظ مالی حمایت نکند شما شرکت می کنید یا خیر، گفت: من واقعاً دوست دارم بازی کنم و مشکلی در این زمینه ندارم. اما به هر حال یکسری موارد هم وجود دارد که فدراسیون باید به آنها رسیدگی کند.

وی گفت: چند بازیکن دیگر از جمله حسین زاده و نداف در فیوچرز ترکیه حضور داشتند اما این قشنگ نیست که همه بچه ها با هزینه شخصی خود به مسابقات بیایند. از طرفی بچه ها در لیگ هم درآمدی ندارند. ما در مجموع در ایران ۶-۷ بازیکن خوب که بیشتر نداریم و اگر این نفرات را هم حمایت نکنند که دیگر هیچ می شود. اسپانیا و فرانسه نیستیم که هزار بازیکن خوب داشته باشیم. اگر در طول سال همین ملی پوشان را ۱۰-۱۵ هفته به مسابقات فیوچرز بفرستند خیلی خوب می شود و نیازی هم نیست که اردوی بلندمدت داشته باشیم. در مجموع قرار شده تا ۱۵ دسامبر صحبت ها را انجام دهیم من شرایطم را گفته ام دوست دارم حضور داشته باشم اما سخت است و باید شرایط فراهم شود.

خالدان در مورد اینکه وضعیت سرمربی چگونه خواهد شد، گفت: هنوز که انتخاب قطعی صورت نگرفته است من نام چند نفر را شنیدم که نامزد هستند. اینکه گفته می شود خارجی هم می آید به نظرم بد نیست اما در کنار آن باید مربیان داخلی را هم بگذاریم تا از تجربه آنها استفاده کنند. یکی از مربیان خارجی که شنیدم با او صحبت شده رنک ۱۰۰ دنیا را داشته است و او را می شناسم به نظرم می تواند کمک کند.

ملی پوش تنیس ایران در مورد پیش بینی اش از نتایج ایران در گروه ۲ دیویس کاپ گفت: هنک کنگ و لبنان از تیم های خوب آسیا هستند و من چند بازیکن هنک کنگ را دیده ام به نظرم می توانیم در این گروه بمانیم. اگر روی فرم باشیم حتی می توانیم صعود کنیم.

انتهای پیام/ر

   #ترکیه #پاکستان #فرانسه #لبنان

محتوای خبر «خالدان: دوست دارم در دیویس کاپ باشم، اما فدراسیون باید شرایط را فراهم کند» را در سایت «وانانیوز» ببینید