تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
کپ کام فرصتی شگفت انگیز برای گیمرهای جامانده از قافله فراهم کرده است!

شرکت کپ کام برای سری بازی های پرطرفدار Devil May Cry نسخه HD Collection تعبیه کرده است که به زودی برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی به انتشار می رسد.

همان طور که شرکت سازنده و ناشر این بازی کپ کام اعلام کرده است بازی Devil May Cry HD Collection به صورت دو نسخه دیجیتالی و فیزیکی با قیمت حدودا ۳۰ دلار در تاریخ سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ (۱۳ مارس ۲۰۱۸) در دسترس گیمرها قرار می گیرد. این نسخه از بازی شامل سری های اول، دوم و سوم از این فرانچایز می شود. کپ کام در مورد هر سری از بازی در نسخه HD Collection توضیحاتی را ارائه کرده است که در زیر به بررسی آن می پردازیم.

Devil May Cry (2001)

همه چیز از اینجا شروع می شود و با شخصیت دانته آشنا می شویم. شخصیتی که محبوبیت آن در بین گیمرها قابل توصیف نیست؛ شخصتی که به نظر می رسد تنها برای محیط سرد و تاریک سری بازی های Devil May Cry ساخته شده است.

Devil May Cry 2 (2003)

حوادث این نسخه از بازی بعد از سری اول رقم می خورد. در دنباله ی دوم، دوربین داخل بازی تغییرات زیادی را پذیرفته است. انیمیشن و فیزیک بازی روان تر و طبیعی تر شده و به شما حس یک بازی اکشن کامل را القا می کند. علاوه بر این در سری دوم می توانید شخصیت «تریش» (Trish) را آزاد کنید و از قابلیت های منحصربه فرد وی استفاده کنید.

Devil May Cry 3: Special Edition (2006)

با تمرکز بر روی ریشه های اصلی این بازی شخصیت دانته در سری سوم با تحولات زیادی رو به رو شده است. دانته نسخه سوم ما دیگر برای وی هیچ چیز به غیر از سخت مبارزه کردن در مقابل دشمنان اهمیت چندانی ندارد. Devil May Cry 3: Special Edition مطمئنا پرطرفدارترین نسخه از بازی خواهد بود. کمبات های و سیستم مبارزه بازی به حد زیادی در این نسخه بهینه سازی شده اند. نحوه مبارزه در نسخه سوم قابل شخصی سازی است و برای مبارزه با هر دشمن درون بازی می توانید از روش مبارزه خاصی استفاده کنید. علاوه براین در طول داستان سری سوم با برادر دو قلو دانته، «ورجیل» (Vergil) آشنا می شویم. این شخصیت بعدا در این نسخه قابل بازی خواهد بود.

Devil May Cry HD Collection به زودی در تاریخ اعلام شده برای پلتفرم های مقصد منتشر خواهد شد. در صورتی که هنوز قادر به تجربه این بازی نبوده اید نسخه کالکشن اچ دی این بازی بهترین فرصت برای شما است.

منبع gematsu

   #ایکس باکس #پلی استیشن #حوادث

محتوای خبر «بازی Devil May Cry HD Collection برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی منتشر می شود» را در سایت «گیمان» ببینید