تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

در راستای طرح اعزام مشهد اولی ها، با هدف تشویق و ارتقاء روحیه معنوی و استفاده از فضای معنوی بارگاه ملکوتی امام رضا علیه السلام ۴۵نوجوان به مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، به نقل از پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز، ایرج اسدی فرمانده حوزه مقاومت بسیج ۴۵۱ ثامن الحجج (ع) از اعزام ۴۵نوجوان از زیارت اولی های باقرشهر به وسیله یک دستگاه اتوبوس به مدت ۵روز تحت عنوان حلقه های صالحین نوع الف به زیارت امام رضا(ع) خبر داد.

وی افزود: در راستای طرح اعزام مشهد اولی ها، با هدف تشویق و ارتقاء روحیه معنوی و استفاده از فضای معنوی بارگاه ملکوتی امام رضا علیه السلام به مشهد مقدس اعزام شدند.

اسدی اظهار کرد: اردوهای زیارتی و تشرف به اماکن مقدس به ویژه زیارت قبور ائمه اطهار علیهم السلام، اثرات بسیار خوبی در روح و روان انسان به خصوص نوجوانان و جوانان ایجاد می کند و رفتار و شخصیت آنها را تحت تأثیر قرار می دهد، این اردوها که به همت حوزه مقاومت بسیج ۴۵۱ ثامن الحجج (ع) ایمان و معنویت و همچنین امنیت روانی را در قلب انها ایجاد می کند، امید است این اردوهای زیارتی بتواند نقش بسزایی در رشد و تعالی افراد ایجاد کند. در اخر از زحمات بانیان وشعبه تربیت وآموزش حوزه ومربیان آنان که این گروه را همراهی مینمایند قدردانی میگردد.

انتهای پیام/*

   #مشهد #زیارت #ثامن الحجج #امام رضا #اتوبوس

محتوای خبر «اعزام ۴۵ نفر از زیارت اولی های باقرشهر به اردوی زیارتی مشهد مقدس» را در سایت «تهران نیوز» ببینید