تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 355
الهه احمدیبانوی تیرانداز المپیکی ایران گفت: مسابقات قهرمانی آسیا رقابت های ویژه ای است اما کسب مدال و عنوان های بالا دور از دسترس نیست.

الهه احمدی در گفت وگو با ایسنا، در مورد شرایط اردوهای تیم ملی تفنگ اظهار کرد: خدا را شکر شرایط اردوها روز به روز بهتر می شود. در کنار کادر فنی تیم ملی، مربی روانشناس، ماساژور و پزشک نیز اضافه شده و شرایط را بهتر کرده است. اردوها مستمر است و در رشته بادی دیگر مشکلی وجود ندارد. تنها یکسری مسائل تکمیلی وجود دارد که ان شاءالله در آینده درست خواهد شد. شرایط خودم هم خوب است.

او در ادامه درخصوص رقابت های قهرمانی سلاح های بادی آسیا در ژاپن گفت: قهرمانی آسیا رقابت های ویژه ای است. تعداد شرکت کننده ها نسبت به دوره های قبل خیلی بالا است. همه افرادی که می خواهند در بازی های آسیایی حضور داشته باشند در این مسابقه ها حاضر خواهند شد. آن ها می خواهند در این مسابقه خود را محک بزنند و رکوردها و رده های خود را ارزیابی کنند تا بدانند در بازی های جاکارتا چه اتفاقی برایشان رخ خواهد داد.

احمدی چین، ژاپن و کره را از حریفان اصلی دانست و گفت: در ژاپن حریفان قدری هم در تیمی و هم در انفرادی خواهیم داشت. رقبایی که خیلی کار و تمرین کرده اند، هرچند که تیم ایران هم شرایط خوبی دارد. ولی خب شرایط به گونه ای است که نمی توان تخمین زد چه پیش می آید. مشخص نیست که ایرانیان جایگاه قبلی خود را حفظ و یا آن را ارتقا می دهند ولی همه تیم ملی تلاش خود را برای این منظور خواهند کرد تا بهترین ها رقم بخورد.

بانوی تیرانداز المپیکی خاطرنشان کرد: در دوره های قبل قهرمانی آسیا، همیشه همراه تیم به مقام اولی یا دومی رسیدیم. در بخش انفرادی هم تنها یک بار و در سال ۹۴ به مقام نقره دست یافتم. البته در قهرمانی آسیای تهران حضور نداشتم.

احمدی در پایان گفت: ما فقط می توانیم تلاش کنیم. چیزی را نمی توان تخمین زد. در رشته هایی مثل تیراندازی که رکوردی است پیش بینی کردن سخت است. در تفنگ بادی بالغ بر ۵۰ نفر ورزشکار در خط آتش قرار می گیرند که نهایتا ۲۰ نفر آن ها را بتوان آنالیز کرد ولی نمی توان بقیه را پیش بینی کرد. البته تیراندازی به شرایط روحی فرد نیز بستگی دارد. امیدوارم که در آن روزها شرایط برای همه تیراندازان خوب باشد و بتوانیم عنوان های خوبی را بگیریم. کسب مدال و عنوان های بالا دور از دسترس نیست.

انتهای پیام

   #ژاپن #تیراندازی #بازی های آسیایی

محتوای خبر «احمدی: کسب مدال در قهرمانی آسیا دور از دسترس نیست» را در سایت «ایسنا» ببینید