تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 267
ضرب وشتم وحشیانه دختر نوجوان به خاطر پوشش حجاب

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه» به نقل از ctvnews، یک دختر نوجوان مسلمان در قطار عبوری ونکوور واقع در کانادا به خاطر داشتن حجاب مورد حمله قرار گرفت. نور فاضل 17 ساله در ساعت 10 شب دوشنبه سوار بر قطار «اسکای ترین» شده بود که ناگهان مردی به زبان عربی بر سرش فریاد کشیده و در رفتاری تهاجمی او را خطاب قرار داد.

فاضل گفت: او به من می گفت که همه مسلمانان را می کشد و مرا هم می کشد. به من اهانت کرد و گفت که به کشورم بازگردم. او به من گفت که خفه شوم و سپس سعی کرد روسری مرا از سرم بکشد. او به من سیلی زد و در حالی که حجابم را می کشید مرا مورد ضرب و شتم قرار داد. در این وضعیت بیشتر مسافران هیچ کاری نکردند به جز یک نفر.

فاضل از عمل قهرمانانه مسافر قطار که برای نجات او آمده بود سپاسگزاری کرد. جک تیلر تنها مسافر قطار که به این حمله واکنش نشان داده گفت: پیش از آنکه بتوانم دست به کاری بزنم دختر نوجوان را پیش روی همه مسافران کتک زد. به همین جهت پیش رفتم و سعی کردم از او دفاع کنم.

این مسافر تا زمان رسیدن پلیس برای حفاظت از دختر مسلمان در کنار او باقی ماند. پلیس فرد مهاجم را بازداشت کرد.

bA1512690604.PNG

حمله مهاجم با چاقو به مسجد بیرمنگام

در خبری مشابه حمله فرد مهاجم با چاقو به مسجد بیرمنگام در انگلستان، با دخالت پلیس به پایان رسید.

یک تماس اضطراری از مسجد بیرمنگام به پلیس، در پی ایجاد نگرانی از حضور مردم مسلح به چاقو، سبب حضور نیروی ویژه پلیس شده و خوشبختانه کسی در این حادثه آسیب ندید.

در ادامه با مداخله پلیس تهدید خنثی شده و جوان 26 ساله آمریکایی بازدداشت شده و مقامات اعلام کردند که وی از وضعیت سلامت روان مناسبی برخوردار نبوده است.

qD1512690604.jpg

شما هم می توانید صاحب پنل رایگان #پیام_صوتی شوید www.iransot.ir

هم اینک عضو کانال رادیو تلگرامی #آوای_قم شوید : https://t.me/avayeqom


   #کانادا #سلامت #زبان عربی #رادیو #تلگرامی

محتوای خبر «ضرب وشتم وحشیانه دختر مسلمان کانادایی به خاطر پوشش حجاب» را در سایت «قم پرس» ببینید