تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 444
تخفیف مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان(شهرداری اصفهان) از ارائه تخفیف ۵۰ درصدی بلیت شهربازی شهررویاها، تله سیژ ناژوان و بولینگ صفه به مناسبت روز دانشجو خبرداد.

علی معینی در گفتگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: مجموعه های شهربازی شهر رویاها، تله سیژ پارک جنگلی ناژوان و بولینگ صفه به مناسبت روز دانشجو، با تخفیف ۵۰ درصدی به دانشجویان، خدمات ارائه خواهند کرد.

وی با تاکید بر اینکه برای دریافت این خدمات، ارائه کارت دانشجویی الزامی است، ادامه داد: شهربازی شهر رویاها از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ شب و تله سیژ ناژوان و بولینگ صفه از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ و ۳۰ دقیقه شب در خدمت شهروندان خواهند بود.

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان(شهرداری اصفهان) عنوان کرد: همکاری با کلیه نهادهای ملی و استانی به منظور ارائه خدمات به همه اقشار جامعه، اراده این شرکت است که امیدوار هستیم این سیاست گذاری در کنار توجه به شانیت و کرامت و منزلت مردم ایران زمین، با همکاری مدیران سازمان ها محقق شود.

وی از برگزاری جشنواره های مختلف به منظور ارائه تسهیلات خدماتی و رفاهی بیش تر به پرسنل سازمان ها و نهادها و مردم اصفهان خبر داد و خاطرنشان کرد: شهربازی رویاها، تله سیژ ناژوان، تله کابین صفه و سایر امکانات مستقر در این سه مکان تفریحی هر روزه آماده خدمت رسانی به مردم و مسافران اصفهان است.

   #شهربازی #اصفهان #خدمت رسانی

محتوای خبر «ارائه تخفیف ۵۰ درصدی بلیت شهربازی شهررویاها، تله سیژ ناژوان و بولینگ صفه» را در سایت «ایمنا» ببینید