تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 356
امام جمعه اهل سنت شهرستان هامون گفت: قدس پاره تن اسلام است و پاره تن اسلام خواهد ماند، بنابراین مسلمانان باید با تمام توان در برابر این اهانت ترامپ بایستند.

مولوی عبدالله حسن زهی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی به هیچ عنوان قابل قبول نیست چرا که قدس از آن فلسطینیان و مسلمانان است.

امام جمعه اهل سنت هامون با بیان اینکه گویا کوته فکری های ترامپ تمامی ندارد و در این راستا اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر صهیونیستی بار دیگر بی عقلی و نادانی ترامپ را به اثبات رساند، افزود: قدس پاره تن اسلام است و پاره تن اسلام خواهد ماند، بنابراین مسلمانان باید با تمام توان در برابر این اهانت ترامپ بایستند.

وی با تاکید بر اینکه اگر مسلمانان با یکدیگر متحد می شدند امروز اثری از اسرائیل باقی نمانده بود، خاطرنشان کرد: آمریکا و اسرائیل با ایجاد جنگ و تفرقه بین مسلمانان به دنبال اهداف شوم خود هستند به طوری که با ایجاد گروهک های تروریستی از قبیل داعش و اختلاف افکنی مسلمانان را از تمرکز بر اهداف مشترک از جمله آزادی فلسطین فاصله داده اند.

مولوی حسن زهی بیان کرد: با توجه به اهمیت قدس در دین اسلام به عنوان اولین قبله مسلمانان، انتظار می رود همه مسلمانان و سران کشورهای عربی مقابل ادعای احمقانه ترامپ مبنی بر اینکه قدس پایتخت اسرائیل شود بایستند. رژیم کودک کش اسرائیل به طور حتم نابود خواهد شد و در این راستا مسلمانان با اتحاد خود می توانند این رژیم جعلی را زودتر از صحنه روزگار حذف کنند.

این عالم اهل سنت اظهار داشت: ترامپ باید از فلسطینیان و مسلمانان عدرخواهی کند چرا که با این سخن در حقیقت به اعتقادات مسلمانان توهین کرده است.

   #اسرائیل #پایتخت #کشورهای عربی #داعش #امام جمعه

محتوای خبر «مولوی حسن زهی: مسلمانان با تمام توان مقابل اهانت ترامپ بایستند» را در سایت «الف» ببینید