تاریخ دریافت خبر:
AFC
جوایز فاتحان فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا و AFC کاپ با تصمیم کنفدراسیون فوتبال افزایش یافت.

به گزارش ایسکانیوز، کنفدراسیون فوتبال آسیا جوایز تیم های قهرمان 2 رقابت باشگاهی در این قاره کهن شامل لیگ قهرمانان و کاپ آسیا را افزایش داشت.

طبق تصمیم جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم اول لیگ قهرمانان سال 2018 میلادی 4 میلیون دلار پاداش دریافت خواهد کرد که نسبت به سال قبل با افزایش یک میلیون دلاری مواجه شده است. تیم فاتح AFC کاپ نیز یک میلیون و پانصد هزار دلار پاداش دریافت می کند که به نسبت سال 2017 میلادی افزایش پانصد هزار دلاری را نشان می دهد.

ویندسور جان، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز در این رابطه گفت: در هر مرحله از لیگ قهرمانان آسیا پاداش ها افزایش خواهد یافت. افزایش پاداش برای برندگان و فینالیست های فصل آینده AFC کاپ را هم در نظر گرفتیم. کنفدراسیون فوتبال آسیا همیشه به دنبال پاداش مناسب برای موفقیت ها بوده و انگیزه پیروزی تیم ها در فصل آینده لیگ قهرمانان و کاپ آسیا بیش از هر زمان دیگری خواهد بود.

لیگ قهرمانان آسیا پس از رقابت های باشگاهی اروپا در رده دوم میزان پاداش ها قرار دارد. علاوه بر افزایش پاداش یک میلیون دلاری تیم قهرمان به نسبت سال قبل مبلغ 500 هزار دلار اضافه نیز به تیم دوم تعلق خواهد گرفت که پاداش هایش به 2 میلیون یورو می رسد. همچنین یارانه سفر تیم های شرکت کننده در مراحل ابتدایی رقابت ها تا سقف 100 هزار دلار افزایش می یابد که این مبلغ در مرحله یک شانزدهم 150 هزار دلار خواهد بود. در مرحله یک هشتم و نیمه نهایی این مبلغ 50 هزار دلار است که مجموع این مبلغ برای هر تیمی 250 هزار دلار خواهد بود.

601

   #لیگ قهرمانان #کنفدراسیون فوتبال آسیا #فوتبال آسیا #لیگ قهرمانان آسیا #یورو #نیمه نهایی #یارانه