تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 359
به روزرسانی جدید Origins، حالت سختی Nightmare را به بازی اضافه می کند

شرکت فرانسوی یوبی سافت با انتشار پستی در وبسایت رسمی خود، جزئیات به روزرسانی ماه دسامبر بازی Assassin’s Creed: Origins را اعلام کرد. برای جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی یوبی سافت، به روزرسانی جدید بازی Assassin’s Creed: Origins که این ماه منتشر می شود، قرار است حالت سختی جدیدی را با نام Nightmare به بازی اضافه کند. همان طور که از اسم آن می توان حدس زد، این حالت سختی، بازی را «فوق العاده دشوار» می کند و در نتیجه در این حالت دشمنان در برابر ضربات کاربر مقاوم تر بوده و در حملات نیز بسیار خطرناک تر نیز عمل می کنند.

به روزرسانی ماه دسامبر Origins یکی از مورد درخواست ترین قابلیت ها، یعنی قابلیت Enemy Scaling را به بازی اضافه می کند. با فعال بودن این قابلیت، بازی به صورت اتوماتیک سطح دشمنان را به اندازه کاربر بالا می آورد تا بدین ترتیب مبارزه با آن ها چالش برانگیزتر شود. این قابلیت انتخابی بوده و کاربری که علاقه ای به آن ندارد، می تواند آن را غیرفعال کند. علاوه بر این، به روزرسانی جدید، Heka Chest را با اضافه کردن آیتم های جدید گسترش می دهد.

با دریافت و نصب به روزرسانی ماه دسامبر Origins، دو ماموزیت فرعی جدید به بازی اضافه می شوند. نخستین ماموریت که Here Comes a New Challenger نام دارد، حالت Horde را به بازی اضافه می کند. همانند دیگر بازی ها، در حالت Horde کاربر باید با موج های بی نهایت دشمنان مقابله کند. با توجه به گفته های یوبی سافت، حداقل سطح مورد نیاز برای تجربه این حالت، ۳۲ است. دیگر ماموریت فرعی بازی نامی ندارد اما اسب Chocobo از سری بازی های Final Fantasy را به بازی اضافه می کند.

علاوه بر موارد گفته شده، به روزرسانی جدید یک الهه جنگجوی جدید با نام Sekhmet را به رویداد Trials of the Gods اضافه می کند. اگر فرصت مبارزه با دو الهه جنگجوی این رویداد را که در گذشته در دسترس بوده اند، از دست داده اید، نگران نباشید؛ زیرا یوبی سافت اعلام کرد که هر سه الهه جنگجو در ماه دسامبر در دسترس بوده و کاربران علاقه مند می توانند مهارت های خود را در برابر آن ها محک بزنند.

در پایان باید اضافه کرد که این به روزرسانی آیتم های جدیدی را به فروشگاه داخل بازی اضافه می کند. کاربران می توانند از تاریخ دوازدهم دسامبر (بیست ویکم آذر ماه) به خرید بسته گلادیاتور اقدام کنند. این بسته آیتم هایی از جمله زره Spaniard، سپر Palladium، شمشیر Hercules’ Gladius و یک شمشیر بسیار سنگین و یک نیزه را شامل می شود. پس از این و در تاریخ بیست وششم دسامبر (پنجم دی ماه)، بسته Wacky به بازی اضافه می شود.

در پایان لازم به ذکر است که بازی Assassin’s Creed: Origins اواخر ماه اکتبر برای سه پلتفرم پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی عرضه شد. میزان فروش این بازی تاکنون عالی بوده است؛ به طوری که در ده روز نخست عرضه حدوداً دو برابر میزان فروش بازی Assassin’s Creed: Syndicate فروش داشته است. برای آشنایی بیشتر با این بازی، توصیه می کنیم از طریق این لینک نقد آن به قلم میلاد طاهرنژاد را مطالعه کنید.

منبع Gamespot

   #پلی استیشن #رایانه #ایکس باکس

محتوای خبر «جزئیات به روزرسانی ماه دسامبر Assassin’s Creed: Origins منتشر شد» را در سایت «گیمان» ببینید