تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

پس از مدت ها انتظار برای طرفداران، شرکت ژاپنی کپکام بالاخره نسخه جدید از بازی سری بازی های Mega Man با نام Mega Man 11 را با انتشار یک تریلر معرفی کرد. با گیمان همراه باشید.

مدتی قبل، شرکت کپکام اعلام کرد که به مناسبت سی سالگی سری بازی های Mega Man قرار است یک لایو استریم پخش کند که بدون شک برای طرفداران جذاب خواهد بود. بالاخره روز مورد نظر فرا رسید و در جریان این رویداد، شرکت کپکام اخباری تازه ای را در رابطه با این سری منتشر کرد. مهم ترین این اخبار، معرفی نسخه جدید این سری بازی ها با نام Mega Man 11 بود.

متاسفانه جزئیات زیادی از بازی Mega Man 11 منتشر نشده است اما با توجه به اندک اطلاعات موجود، این بازی قرار است در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه های شخصی عرضه شود. کارگردانی این بازی بر عهده کوجی اودا قرار داشته و کازوهیرو سویچا نیز به عنوان تهیه کننده در این پروژه حضور دارد.

http://gameon.shatelland.com/wp-content/uploads/2017/12/Mega-Man-11.mp4

همانند نسخه های قدیمی سری بازی های Mega Man، بازی Mega Man 11 نیز یک بازی ۲٫۵ بعدی در سبک اکشن پلتفرمر است. در جریان لایو استریم، توسعه دهندگان بازی اعلام کردند که هدف اصلی آن ها از ساخت چنین بازی ای، احیای سری بازی های Mega Man است. با نگاهی کوتاه به تصاویر و تریلر منتشر شده از بازی، می توان متوجه شباهت های این نسخه با نسخه های قدیمی شد. البته تغییراتی نیز در بازی به وجود آمده است؛ برای مثال، زمانی که مگامن به یک اسلحه جدید مجهز می شود، نه تنها ظاهر او، بلکه رنگ او نیز تغییر می کند.

متاسفانه جزئیات دیگری از بازی Mega Man 11 منتشر نشده و تاریخ دقیق انتشار آن در حال حاضر مشخص نیست. البته شرکت کپکام در جریان لایو استریم وعده داد که جزئیات تکمیلی از بازی در تابستان سال آینده در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

اما لایو استریم اخیر تنها به معرفی بازی Mega Man 11 خلاصه نشد. در این لایو استریم همچنین اعلام شد که تمامی هشت نسخه سری بازی های Mega Man X همزمان با جدیدترین نسخه این سری در سال ۲۰۱۸ برای چهار پلتفرم پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه های شخصی عرضه می شوند. علاوه بر این، نسخه های اول و دوم Mega Man Legacy Collection نیز در همین سال با پشتیبانی از آمیبو برای سوییچ عرضه خواهند شد.

منبع Gamespot

   #پلی استیشن #رایانه #ایکس باکس #اخباری

محتوای خبر «تماشا کنید: بازی Mega Man 11 معرفی شد» را در سایت «گیمان» ببینید