تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 326
2017_12_6_21_40_39.jpg

نمایشگاه «باخانه مان» به صورت چیدمان چندرسانه ای با همکاری اهالی قلم و هنرمندان از رشته های مختلف در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نمایشگاه چندرسانه ای «باخانه مان» با هدف همدلی با قشر آسیب پذیر و بی خانمان، از جمعه ۱۷ آذر در فرهنگسرای نیاوران گشایش می‎یابد.

در این نمایشگاه که به صورت چیدمان چندرسانه ای با همکاری اهالی قلم و هنرمندان از رشته های مختلف برگزار می شود، عکس هایی از دکتر فرزانه آقاپور، کوروش ادیم، پرهام بهادرانی، زهره رحمانی، نیروان رضایی، نسیم شیخ الاسلامی، علی اکبر کرمانی نژاد، الهام طاهرى، المیرا مجابی، علیرضا مجابی (م.آذرفر) به همراه آثاری از بهبودیافتگان جمعیت طلوع بی نشان ها و انجمن پایان کارتن خوابی امید اصفهان در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

آرش فاتح چیدمان نمایشگاه را انجام داده است. همچنین در طول برگزاری این نمایشگاه، ویدئو آرتی ساخته فرید حامدی و با بازی احسان صادقى عدل، نازنین دلشادیان نمایش داده خواهد شد. موسیقی این ویدیو آرت را داریوش تقى پور ساخته است.

آنیما احتیاط و رهام صفوی نیز صداگذاری این نمایشگاه را بر عهده خواهند داشت.

پیش تر گروه باخانه مان، در آبان سال جاری رویدادی را با عنوان «خانه ندارد، خواب می بیند» برای بررسی آسیب های اجتماعی در خانه سینما برگزار کرده بود

نمایشگاه چندرسانه ای «باخانه مان» از ۱۷ تا ۲۰ آذرماه در گالری شماره 2 فرهنگسرای نیاوران برگزار می‎شود.

5757

   #نمایشگاه #هنرمندان #سینما #اصفهان

محتوای خبر «دیدارِ «باخانه مان» در فرهنگسرای نیاوران» را در سایت «خبر آنلاین» ببینید