تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 362
لیورپول 6_0 اسپارتاک

لیورپول 6_0 اسپارتاک

اختصاصی | لیورپول که پیش از این توانسته بود صعود خود را به مرحله 1/8 رقابت های لیگ قهرمانان اروپا حتمی نماید، در دیداری پر گل اسپارتاک مسکو را با 7 گل در هم کوبید تا به عنوان تیم اول راهی مرحله بعدی شود.

به گزارش ورزش 11، لیورپول که در لیگ قهرمانان اروپا فصل جاری با یورگن کلوپ در گروه E به خوبی توانسته است خودنمایی کند و در گروهش رقیبی ترسناک برای دیگر تیم ها باشد توانست با درهم کوبیدن اسپارتاک مسکو در آنفیلد برای حریف بعدی خود در مرحله 1/8 خط و نشان بکشد.

در جریان این دیدار پر گل و زیبا فیلیپه کوتینیو در دقیقه 4 توانست دروازه میهمان خود را باز کند تا 9 دقیقه بعد نیز خودش اختلاف برتری را به عدد 2 برساند و کار را برای اسپارتاک از پیش حذف شده سخت تر کند.

روبرتو فیرمینو در دقیقه 19 دیگر گلزن لگ لک ها بود تا در همان 20 دقیقه ابتدایی نسخه حریف پیچیده شود؛ پس از آن در دقیقه 50 فیلیپه کوتینیو توانست هتریک نماید گل چهارم لیورپول را به ثمر برساند!

لیورپول و اسپارتاک مسکو
لیورپول و اسپارتاک مسکو

سادیو مانه نیز در دقایق 47 و 75 توانست دبل کند و تیمش را 6_0 پیش بیاندازد تا در نهایت محمد صلاح در دقیقه 87 گل هفتم را برای لک لک ها به ثمر برساند تا حریف روسیه ای لیورپول با تحقیر زمین را ترک نماید.

لیورپول توانست در پایان بازی های گروهی لیگ قهرمانان، با 12 امتیاز به عنوان صدرنشین راهی مرحلله بعدی شود تا سویا نیز با 9 امتیاز به دنبال آنفیلدی ها راهی مرحله بعدی شود.

   #لیورپول #مسکو #لیگ قهرمانان اروپا #لیگ قهرمانان #پایان بازی #روسیه

محتوای خبر «لیورپول 7_0 اسپارتاک؛ انگلیسی ها دروازه مسکو را خاک به خون کشیدند» را در سایت «ورزش یازده» ببینید