خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
پاتریک ویرا، اسطوره باشگاه آرسنال و سرمربی فعلی نیویورک سیتی، اعلام کرد از شنیدن نامش در بین نامزدهای هدایت تیم ملی آمریکا خوشحال است، اما معتقد است که هنوز برای این کار آماده نیست.

به گزارش "ورزش سه"، ویرا که سال ها در سطح اول فوتبال دنیا بازی کرد، با فرانسه در سال 1998 قهرمان جهان شد و در سال 2006 هم بار دیگر به فینال جام جهانی رسید.

او از زمان برعهده گرفتن هدایت نیویورک سیتی، نتایج بسیار خوبی گرفته و حتی در تابستان چند باشگاه فرانسوی به دنبال به خدمت گرفتن او بودند.

اکنون با بازماندن تیم ملی آمریکا از رسیدن به جام جهانی 2018 و استعفای بروس آره نا، از ویرا به عنوان یکی از گزینه های هدایت این تیم نام برده می شود؛ اما او تاکید کرد که آماده پذیرفتن این مسئولیت نیست.

او به خبرنگاران گفت:" همیشه شنیدن چنین شایعاتی خوشایند است؛ اما من برای این پست آماده نیستم. فکر می کنم وقتی هدایت یک تیم ملی را بر عهده می گیرید، باید آن لیگ را بشناسید، بازیکنان را بشناسید، سیستم بازی تیم را درک کنید و اینکه چطور کار می کنند. برای اینها نیاز به تجربه است. کاندیداهای بهتری نسبت به من وجود دارند.

من واقعا نمی دانم که مردم در مورد چه چیزی صحبت می کنند یا در مورد چه چیزی فکر می کنند؛ اما چیزی که می توانم بگویم این است که من اصلا فرد مناسبی برای این پست نیستم."

لینک کوتاه: betanews.ir/n/973054

خبر فوق مربوط به رسانه ورزش سه می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم