خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
اشرف رامین

شب زنده‌داری چند بازیکن پرسپولیس قبل از دیدار حساس این تیم با الهلال اگرچه با برخورد قاطع مسئولان باشگاه همراه نشد، اما واکنش جالب علی دایی را به همراه داشت. سرمربی سایپا رفتار برخی مدیران را مسبب رفتار غیرحرفه‌ای بازیکنان عنوان می‌یند: «نمی‌شود گفت در زمان ما شب زنده‌داری نبود، ولی مطمئناً به شدت امروز نبود. فرهنگ حرفه‌ای نداریم و زندگی حرفه‌ای را هم بلد نیستیم. به شخصه خیلی چیزها دیدم حتی از بازیکنان معروف در تهران، اما نه می‌توانم آنها را بگویم و نه گفتن من دردی را دوا می‌کند. وقتی مدیر یک باشگاه با افتخار می‌گوید به تیم ربطی ندارد که من ساعت چهار یا پنج صبح به هتل برمی‌گردم، از بازیکن چه توقعی دارید.

برای مدیرانی که از طریق باشگاه بلیت می‌گیرند و هتل رزرو می‌کنند و از گوشه و کنار می‌شنویم پاداش‌های آنچنانی می‌گیرند، متأسفم. ما اول باید خودمان را درست کنیم بعد یقه بازیکن را بگیریم.» شهریار فوتبال ایران اشاره‌ای هم به رفتارهای مدیریتی در باشگاه بایرن می‌یند و می‌گوید: «خودتان می‌دانید چه اتفاقاتی در این فوتبال راحت رسانه‌ای می‌شود، ولی من زمانی که در آلمان بازی می‌کردم، چنین مسائلی نبود. یک شب زمانی که در بایرن‌مونیخ بودم چند بازیکن شبانه اردو را ترک کردند و در حالی‌که تیم فردا بازی نداشت و شب بعد از بازی بود، تمامی بازیکنانی که اردو را ترک کرده بودند، جریمه آنچنانی شدند. جالب است بدانید نه بکن‌باوئر، نه اولی هوینس و نه رومنیگه با افتخار نگفتند به کسی ربطی ندارد و به این مسئله افتخار نکردند. جملاتی را یه شنیدم، تعجب‌آور بود. آقایان گفته‌اند به باشگاه ربطی ندارد که پنج صبح به هتل برگشتم، آن زمان که با بایرن قرارداد‌بستم یک منشی داشتیم که مسئول این بود که هر شب با من تماس بگیرد و به نوعی من را چک کند. هر شب ساعت ۱۰تماس می‌گرفت و اتفاقاً تلفن منزلم را هم داشت. بعد از ۲۰ روز آنقدر زنگ‌زد و وقتی فهمید من هرشب خانه هستم، خسته شد و دیگر تماس نگرفت. وقتی اولیور کان و ماتئوس از اردو بیرون رفتند کسی نگفت به ما ربطی ندارد. مگرمی‌شود مدیر یک باشگاه بگوید به کسی ربطی ندارد که من کی به هتل برگشتم! متأسفانه اینها چیزهایی است که فقط در اینجا اتفاق می‌افتد.»

لینک کوتاه: betanews.ir/n/973033

خبر فوق مربوط به رسانه جوان آنلاین می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم