کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:

سوال بزرگ این است: آیا راهی را که در 4 سال گذشته رفته ایم و به اینجا رسیده دوباره طی خواهیم کرد تا چند سال دیگر به جایی ده ها برابر بدتر از اینجا...

به گزارش بولتن نیوز، مهدی محمدی کارشناس مسائل سیاسی در گانال تلگرامی خود نوشت: یک جمع بندی ساده از نطق ترامپ این است که او برجام را واضح و روشن پاره کرد.

ترامپ بدون هیچ دلیلی پای بندی ایران به برجام را تایید نکرد و توافق را در اختیار کنگره قرار داد. سپس بسیار روشن گفت اگر کنگره و متحدان اروپایی امریکا با اصلاح برجام بویژه درباره حذف سقف زمانی تعهدات و برنامه موشکی موافقت نکنند، به عنوان رییس جمهور امریکا برجام را لغو خواهد کرد.

روشن است که میان کنگره و ترامپ توافق هایی درباره آینده شده که نمونه آن قانونی است که روز گذشته مجلس نمایندگان درباره برنامه موشکی ایران تصویب کرد و قانون دیگری که این هفته به صحن کنگره خواهد آمد. در 60 روز آینده که توافق در اختیار کنگره قرار دارد، فشار روی ایران برای تن دادن به مذاکرات مجدد و مذاکرات مکمل موشکی و منطقه ای درباره برجام تشدید خواهد شد.

همزمان فشار بر افکار عمومی ایران هم قوت خواهد گرفت تا مجددا میان برجام بعدی و تحریم ها –یعنی همان هایی که الان هم وجود دارد- انتخاب کند. اکنون زمان بسیار مهمی در تاریخ ایران است.

سوال بزرگ این است: آیا راهی را که در 4 سال گذشته رفته ایم و به اینجا رسیده دوباره طی خواهیم کرد تا چند سال دیگر به جایی ده ها برابر بدتر از اینجا برسیم؟!

 

منبع: کانال تلگرام رصد

--------------------------------------------------------------------------

تذکر: کاربر محترم! انتشار مطالب دیگر رسانهها از سوی پایگاه خبری تحلیلی بی‌باک لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "" یا پل ارتباطی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، منتشر گردد.

Y1399698951

------------- با کلیک بر روی لینکهای ذیل تمامی روزنامه‌های کشور را رایگان مطالعه کنید -------------

روزنامه‌های عمومی | روزنامه‌های اقتصادی | روزنامه‌های ورزشی | سایر روزنامه‌ها| هفته‌نامه و ماهنامه | نشریات استانی


لینک کوتاه: betanews.ir/n/973004

خبر فوق مربوط به رسانه بی باک نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم